Yengeç Burcu Özellikleri Kadın | Kadınlarda Yengeç Burcunun Özellikleri

 

Zodyak’taki yeri: Dördüncü işaret
Süre: 21 Haziran- 20 Temmuz
Eleman: Su
Gezegen: Ay

Yengeç Burcu Özellikleri Kadın Kadınlarda Yengeç Burcunun ÖzellikleriAy’ın etkilerine uygun olarak bu burçtan olan kadınlar evlerine, ailelerine bağlı olurlar. Iyi bir annedirler. Çocuklarına tüm sevgilerini verirler. Onlar için uğraşır, onları oynatır ve eğlendirirler. Bakımlı ve düzenlidirler. Aile sorunlarını rahatça yüklenip çoğu kez tek başlarına hallederler. İnce ruhlu, anaç ve sevecendirler. Karşılığında ilgi, sıcaklık isterler ve korunmaya ihtiyaçları vardır Para konusunda hesaplı ve tutumludurlar. Para sahibi olmak, ama az, ama çok onlara bir güven duygusu verir. Oldukça duygusal, hatta romantik olmalarına karşın, pratik yönleri de vardır. Genelde parasız biri ile evlenmezler. Parasız biri ile evlendiklerinde ise eşlerini, daha iyi bir duruma götürebilmek için çaba gösterirler. Kendileri de bir iş, bir meslek edinmekten kaçınmazlar.

Yengeç burcunda doğan kadın hassas, romantik ve fedakardır. Sevgiye, sevdiklerine büyük önem verir. Onların mutluluğu için türlü sıkıntıya katlanır, tutumludur. Parayı dikkatle ve özellikle sevdiklerini memnun etmek için harcar. Annesi, babası, kardeşleri, eşi ve çocukları hayatının büyük bir bölümünü kaplar. Kolay kolay ailesinden uzaklaşmaz. Ev işlerinden, yemek pişirmekten zevk alır. Başarılı bir aşçıdır, midesine düşkündür. Dış dünyayla fazla ilgilenmez, evini tercih eder. Buna karşın yine de yolculuklardan, deniz seyahatlerinden hoşlanır. Yüzmeyi ve tüm diğer deniz sporlarını sever. Duygusal bağlara değer veren yengeç kadını, havai değildir. Sevgi onun için ciddi bir konudur. Kısa süreli, geçici ilişkiler onu mutsuz eder. Evlilik, yuva, çocuk ister. Sadık bir eştir.

 

Yengeç kadınıyla evlenen erkeğin, sevgisini sözlerle ifade etmesi gerekir. Çünkü bu kadın her şeye rağmen şüphecidir. Ne kadar çekici ve güzel olursa olsun bu konuda kendine güvenmez. Kıskanmaya başladığında katlanılması zor ve sıkıcı bir kadındır. ilişki gerçekten bozulsa bile boşanmayı asla düşünmez. Onun için evlilik ve aile kutsal kavramlardır. Sürekli ilgi ister. Gerçekten sevildiğine inandığında eşini mutlu eder. Anlayışlı, şefkatlidir. Her konuda yardımcıdır, destek olur. ideal bir annedir. Yengeç kadını için çocukları bazen kocasından da önemlidir.

 

 

Yorumlar

Free Porn Video