Yay Burcu Özellikleri Kadın | Kadınlarda Yay Burcunun Özellikleri

 

Zodyak’taki yeri: Dokuzuncu işaret
Süre: 21 Kasım- 20 Aralık
Eleman: Ateş
Gezegen: Jüpiter

Yay Burcu Özellikleri Kadın  Kadınlarda Yay Burcunun ÖzellikleriYay burcundan olan kadın, rol yapmasını, oyun oynamasını bilmez. Kendini olduğu gibi gösterir, doğruluktan şaşmaz. Doğru konuşur, doğru davranan Bu yüzden gösterdiği içtenlik ve ilgi bir aşk, bir sevgi belirtisi olarak yorumlanıp tatsız durumlara yol açabilir. Yine de Yay burcu kadını, zekasını kullanarak bu tür durumlardan rahatça sıyrılmasını, kurtulmasını bilir. Sapmaya yönelen ilişkileri düzene sokabilir, yönlendirebilir. Yine de, bu tür durumlar, yanlış anlamalar tekrarlanınca yay burcu kadını, kendisine uygun bir hayat arkadaşı bulmakta zorluk çeker ve olumsuz bir ilişkiye doğru da itilebilir. Böylesi, onu hiç tatmin edemeyeceğinden, daha başka ilişkilere, giderek evliliğe geçebilir ve bu girişimlerini bir alışkanlık haline getirebilir. Yay burcunun özelliklerinden biri olan huzursuzluk, çoğunlukla bu burçtan olan kadınlarda görülür.

Bu tip kadınlar için en uygun şey; onları anlayabilen, onlara gerekli özgürlüğü verebilen, fazla kıskanç olmadan, onlara, gerçek ve bencil olmayan bir sevgiyle bağlanabilen bir erkek, bir kocadır. Böyle birine kavuştuğunda, yay burcu kadını, yalnızca örnek bir eş değil, örnek bir anne de olur ve aile bağlarını sağlamlaştırabilir. Yay burcu kadını canlı, kişiliğine uygun şekilde giyinir ve rahat, bol, rengarek giysileri yeğler. Her kadın gibi modayı izler, ama kendine göre başarılı bir biçimde uygular. Doğayı, açık yerleri sever, bu çevrelerde rahatlar. Çalışmayı seven bir kadındır. Zekâsını, heyecanını ve doğruluğunu işinde, mesleğinde uygular. Çoğunlukla kendini toplumsal uğraşılara kaptırır. Hastanelerde, hayır derneklerinde, tanıtma ve sanat alanlarında faal olur. Spor, yürüyüş ve de futbol meraklısı da olabilir. Midesine de düşkündür, özellikle her çeşit eti ve tatlıları sever. Yay burcu kadını için özgürlük, her şeyden önce gelir. Eve ya da bir erkeğe bağlanmak, kısıtlanmak istemez.

 

Çalışmak, iş sahibi olmak çok daha çekicidir onun için. Bu kadın yetenekli ve zekidir. Değişik konulara ilgi duyar. Bu konularda bilgisini arttırır. Özellikle yabancı diller öğrenmek ve yabancı kültürleri tanımak ister, bunu başarır da. Maddi değildir, para hayatında geri planda kalır. Önemli olan; arkadaşlar, eğitim, kültür ve bağımsızlıktır. Kıskançlığa dayanamaz. Birlikte olacağı erkek onu kısıtlamamalıdır. Tam tersi destek görmek ister. Zaten bu kadın kolayca aşık olamaz. Evliliğe karar vermesi için de uzun zaman geçebilir. Hatta, bazı yay kadınları, hayatları boyunca bekar kalmayı tercih ederler. Onu etkileyecek erkeğin kültürlü, eğlenceli, hareketli yaşamı seven, baskı kurmayacak biri olması gerekir. Ayrıca yay burcu kadını tam aradığı erkeğe aşık olup onunla evlense bile, arkadaşlarından uzaklaşmak istemez. Eşinin de arkadaşlarıyla iyi geçinmesini isteyecektir. Bu arada, yay kadınıyla evlenmiş olan erkek, karısını bu arkadaşlardan kıskanabilir. Ama yay kadını dürüsttür. Eşini aldatmak aklından bile geçmez. Gizli maceralar, ilişkiler ona ters gelir. Sevdiği erkeğe karşı her zaman dürüst ve güvenilirdir.

 

Yorumlar

Free Porn Video