Yay Burcu Özellikleri Erkek | Erkeklerde Yay Burcunun Özellikleri

 

Zodyak’taki yeri: Dokuzuncu işaret
Süre: 21 Kasım- 20 Aralık
Eleman: Ateş
Gezegen: Jüpiter

Yay Burcu Özellikleri Erkek | Erkeklerde Yay Burcunun ÖzellikleriYay burcu erkeği, merakları, ilgi alanları sayesinde Yaşar. Onlardan güç alır, yaşamını onlara göre düzenler. Beyni sürekli bir eylem içindedir. Karşısına çıkan her sorunu derinlemesine inceler ve kolay çözümlenecek bir sorun haline getirir. Tartışmalarda daima zorlu, Çetin bir kişidir, sezgisine ve bilgisine güvenerek karşısındakinin en zayıf noktasını bulur. Karşı yöntem ve görüşü çürütür. Bu yetenekleri sayesinde yay burcu erkeği, hukuk, edebiyat ve gazetecilik alanlarında başarılı olabilir. Çalışkanlığından ve onu meşgul eden uğraşılarından kurtulduğunda spor yapmayı, avlanmayı ve doğada gezmeyi sever. Doğa içinde rahatlar. Özgürlük ve doğruluk yanlısıdır. Çocukluğunda huzursuz, hatta huysuz olabilir. İyi bir arkadaştır, fakat aşırı doğruluğu onu kırıcı olmaya iter. Yalnız bir insan değildir, merakları sayesinde çevresinde bir topluluk oluşturmayı bilir.

Dostlarına, arkadaşlarına gerçekten bağlanır, destek olur. Yine de, hep kendi bildiği doğrudan yana olduğu ve doğru saydığını açıklamaktan kaçınmadığı için herkesle geçinmesi biraz zor olur. Yay burcu erkeği sevgisinde, aşklarında aynı tutumu sürdürür. Yalan söylemekten, karşısındakini aldatmaktan hiç hoşlanmaz. Kadınlarla olan ilişkilerinde, daha önce birisini sevmişse, bunu açıkça söyler. Bu durum, her kadının hoşuna gitmez. Yay erkeği, bu yüzden, kendine benzer bir kadınla ilişkide bulunduğunda, evlendiğinde daha rahat olur. Özgür olmayı sevdiğinden kolay bir koca değildir. Onunla birlikte olan kadın, onu anlayabilmek için gayret gösterip özgürlük tutkusunu anlamalı, birçok şeyden vazgeçmeli, ödün vermeye hazır olmalıdır. Yay burcu erkeği iş konusunda şanslı bir insan sayılır. Başarısızlık nedir bilmez. Zekasını, sevimliliğini ve kişiliğinin ilginç yönlerini kullanarak, daima iyi bir noktaya varır. Olumsuz yönden ise, özgürlük tutkusu aşırılığa vardığında tümü ile huzursuz olur.

 

Kadın-erkek eşitliğinden yana olduğundan karşı cinsle olan ister duygusal ister mesleki her tür ilişkilerinde, dengesiz davranışları görülebilir; örneğin, karşısındakine önem vermez, saymaz, yalnızca kendini düşünür. Karmaşık bir saflığı vardır. Bu saf, arı yönü; doğruluk tutkusunun bir öğesi gibidir. insanları bir bakışta anlayabileceğine inandığından yanlış yorum ve durumlara da düşebilir. Tutkuludur. Kendi uğraşı alanında hep ön saflarda yarışmak ister ve gerek bilgisi, gerekse şansı sayesinde bunu, genelde, başarır. Giyime pek önem vermez. Temiz ve düzenlidir, gösterişten kaçınır. Düşünce olarak idealist, yaşamında pratiktir. Birçok konularla ilgilenir. Meraklı oluşu onu çok değişik alanlara iter. Beynini çalıştırmaktan çok hoşlanır. Bununla da yetinmez. Başkalarının beynini de çalıştırır. Sevimli, başarılı ve şanslı oluşunu da buna bağlar. Yay burcu erkeği neşeli, hareketli, eğlenceyi seven biridir. Değişik konulara ilgi duyar. Bu nedenle farklı çevrelere girer ve sürekli ilgi çeker. Değişik insanlar tanımaktan, yeni arkadaşlar edinmekten hoşlanır. Cömerttir. Aynı zamanda şanslıdır da. Para harcamayı sever.

Sadece kendisi için değil, yakınları, dostları için de severek para harcar. Hayatı her yönüyle tanımak ister. Yabancı ülkelere yapılan yolculuklar, maceracı bir hayat yay erkeği için idealdir. Yine de bu erkek her konuda değişkendir. ilk anda çekici bulduğu bir kadından çok etkilenebilir. Her yeni konuyu merak eden bu erkek için, yeni tanıştığı bir kadın da araştırılacak, öğrenilecek bir konudur. Ama yay erkeğinin ilgisi çabucak sönebilir. Aniden yanlış kişiyle beraber olduğuna karar verir ve ondan uzaklaşır. Bu erkek yaşamın güzelliklerini kendisiyle paylaşacak, ona uyacak bir kadınla yaşamak ister. içine kapanık, eğlenceden hoşlanmayan, evini seven bir eş yay burcu erkeğini sıkar. Ancak, çok sevdiği ve kendine benzeyen bir kadınla karşılaştığı zaman, bağımsızlığını feda ederek evlenebilir. Yay erkeği spordan, açık havadan da hoşlanır. Din ve felsefe konuları da ilgisini çeker.

 

Yorumlar

Free Porn Video