WordPress Site Hızlandırma Teknikleri, Eklentileri

 

Merhaba arkadaşlar, bugün sizler değerli ziyaretçiler içinWordpress Site Hızlandırma Teknikleri, Eklentileri, wordpress hızlandırma 2018, wordpress site hızlandırma 2018 ,wordpress mobil hızlandırma, wordpress hızlandırma r10 ,w3 total cache ,wordpress optimizasyon eklentileri, w3 total cache ayarları 2018, wp fastest cache hazırlamış olduğumuz bu süper teknik ve eklentiler sayesinde sizlerinde artık İnternet siteleriniz çok hızlı bir hale gelecektir. Yapmanız gereken aslında çok basit. Bazı eklentiler ve doğru tema seçimi sonucunda artık sizlerin de çok hızlı bir İnternet sitesi olacaktır. Sizlerin de siteleriniz çok yavaşsa, resimler geç yükleniyorsa, sayfalar geç açılıyorsa veya sitede gezinirken sorunlar yaşıyorsanız yapmanız gereken bu önemli taktiklerimizi uygulamak. Bu yöntemleri uygulamaz iseniz Siteniz de sorunlar artabilir ve bunlar da sitenizin donmasına (yavaş olmasına) neden olabilir. Daha fazla bilgiler veya teknikler için İnternet sitemizi takip veya kontrol edin.

WordPress Site Hızlandırma Teknikleri, Eklentileri

Öncelikle sitenin hızının %70’i temanızdır. Sade, karışık olmayan ve seo uyumlu bir tema bulun. Temanıza gerekli kodları ve ayarları yapın. Mesela, siteye alt yapı olarak anahtar kelimeler ekleyin. Site tema ayarlarını falan hallettikten sonra eklenti kısmına gelelim. Öncelikle kullanmadığınız tüm eklentileri silin. Bunlar sitenizi ağır yapar ve siteniz donabilir. Bizim tavsiye ettiğimiz en popüler eklentiler var bu yazıya tıklayarak onları sitenize kurun. Jetpack, akismet ve yoast seo size yeter de artar da. Fazla eklenti kullanmayın .

Bu arada, kullanmadığınız temaları da ftp (dosya yöneticisi) yoluyla silin onlarda yer kapladıkları için siteye etki yapar. Tüm bunları yaptıktan sonra bir sorun kalmaz. Eğer yinede siteniz yavaşsa yani ağırsa bu host firmasına bağlıdır. Yapmanız gereken firma ile iletişime geçip sıkıntıyı halletmelerini istemektir.

 
 

Yorumlar

Free Porn Video