Wolfteam İyi Oynama Taktikleri – En İyi Silahlar

 

Wolfteam İyi Oynama Taktikleri - En İyi SilahlarMerhaba oyun severler, bugün sizler değerli ziyaretçiler yani oyun severler için hazırlamış olduğumuz bu süper konu yani yazı olan Wolfteam İyi Oynama Taktikleri makalesi hakkında sizler değerli okuyucularımıza bazı oyun taktikleri vereceğim. Öncelikle bazı arkadaşlarımıza bedava hesaplar yani çarlar dağıttık (Çarlar için tıkla) . Bu bedava çarları alan bazı arkadaşlarımız oyun hakkında pek bir şey bilmiyor. Bu sebepten dolayı hesaplarımız boşa gitmekte. Bu hesapların yani çarların boşat gitmemesi için ve sizlerin sorunlarını halletmek amaçlı bu makaleyi yayımladık.


Sizler değerli oyun severlerimiz de oyunda iyi oynamak sağlam kalmak istiyorsanız Wolfteam İyi Oynama Taktikleri – En İyi Silahlar bir diğer deyişle aşağıdaki taktikleri dikkatlice dinleyin. Aksi takdir de oyun oynarken çok fazla sayıda kaybedebilirsiniz, bunun sonucunda rütbe atamaz ve bilgileriniz düşer.

Güvenilir bir siteden uygun fiyata wolfteam nakit yüklemek istiyorsanız keşfetmeniz gereken bir siteyi Sadeceon’u önermek isteriz. Siz de ucuz wolfteam nakit yükle sayfasından tüm hizmetlere bakabilir, piyasanın en uygun fiyatlarıyla istediğiniz paketi seçip hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz. Güvenli ödeme sistemi ve hızlı teslimat ile e-pin kodunuzu hemen alabilir ve sorunsuzca oyununuza yükleyebilirsiniz. Siz de e-pin hizmetlerinden faydalanmak için siteye kayıt olarak avantajlardan faydalanabilirsiniz!

 

Wolfteam İyi Oynama Taktikleri

  1. Her zaman kafaya nişan alın ve sıkın.
  2. Ateş ederken sağ sol edin veya eğilin, bu sayede onu şaşırtmış olacaksınız.
  3. Yürürken ateş edin bu sayede daha etkili ve güçlü olur.
  4. Sekmeyen yani ateş edince sallanmayan, hareket etmeyen silahları kullanın.
  5. Kurt olduğunuz zaman adamla dövüşüyorsanız her zaman 2-3 pençe de bir kükreyin ve tekrar saldırın.
  6. Sniper (Kanas , Dürbünlü Tüfek) Kullanırken Hızlı olan bir silah seçin ve hedefe tam nişan aldıktan sonra tetiğe basın.

Wolfteam En İyi Silahlar

1. EM6A12 Ultimate


2. Elverici M6A2 SL


3. Uzas Bsg Pro

 

4. Hk 417 Mc


5. Zaitsev Cf Pro

 

Yorumlar

Free Porn Video