VK Account Free 2022 | Free VK Accounts Login And Password

 

VK Account Free 2022 | Free VK Accounts Login And Password. Görünümüyle Facebook’u andıran yapım, bize kullanışlı ve kolay bir arayüz sunuyor. Kısacası arkadaşlarımızı görebilir, fotoğraflarımızı görebilir, videoları paylaşabilir ve mesaj gönderebiliriz. Ayrıca VK, telefon onayı gerektiren ender sosyal medya platformlarından biridir. İnsanların çok fazla sahte hesap açmasını engellemek için bir telefon numarası için bir hesap açmışlardır.

Ülkemizde Facebook kadar popüler değil, dünyada bile Facebook kadar popüler olmayı başaramadı ama Rusya ve Ukrayna gibi ülkelerde insanlar Facebook yerine VK kullanıyor. Dünyada 20. sıradadır. Kazakistan bu listede beşinci sırada yer alıyor. VK’nın kuruluş amacı aslında bir Facebook olmak değildi. Daha çok öğrencilerin ve mezunların birbirleriyle iletişim kurmasını amaçlamak. Ama popüler olduğunda.

VK Ne Yapar?

 

Burada insanlar arkadaşlarını bulabilir, onlara mesaj atabilir ve sitede şarkıları, makaleleri ve videoları paylaşabilir ve gönderilere erişebilir. Bunun dışında kişisel bir sayfa oluşturarak blog tarzı içerik oluşturmak da mümkündür.
Rusya’da yapılan analizlere göre yüksek öğretim kitleleri platformu kullanıyor, yeni taşınan bireyler de bu uygulamayı evlerinin etrafında arkadaşlık kurmak için kullanıyor. Ayrıca bilgileriniz için sitede Türkçe dil desteği de bulunmaktadır.

 

Yorumlar

Free Porn Video