Ücretsiz Blog Site Açmak | Blog Nasıl Açılır? Blogger Hesap Aç, Kaydol

 

Ücretsiz Blog Site Açmak | Blog Nasıl Açılır? Blogger Hesap Aç, KaydolMerhaba arkadaşlar bugün sizler değerli arkadaşlarımız için hazırlamış olduğumuz bu süper konu yani makale olan Ücretsiz Blog Site Açmak – Blogger Hesap Aç – Kaydol makalesi hakkında bazı bilgiler ve sizlere ücretsiz blog açmayı göstereceğim. Öncelikle konuya girmeden önce bazı diğer konulara da göz atmak istiyorum. Ücretsiz Blog Site Açmak – Blogger Hesap Aç – Kaydol makalesi normal bir makale olmakla birlikte süper yani mükemmel endamlı bir blog sitesi açmanızı sağlayacaktır. Bazı dostlarımız neden artık bizlere blog bir site açmayı öğretmiyorsunuz bizler de kendi sitemizi yönetmek istiyoruz diye bizlere mesaj atmış. Bizler de bu dostları kırmamak amaçlı bu süper endamlı muhteşem mükemmel Ücretsiz Blog Site Açmak – Blogger Hesap Aç – Kaydol makalesini sizler değerli ziyaretçilerimiz için özenle ve düzenle detaylı ve dikkatli bir şekilde hazırlayıp sizlere sunduk. Daha fazla bilgiler veya daha fazla Ücretsiz Blog Site Açmak – Blogger Hesap Aç – Kaydol makalesine benzer konuları içeren konularla ilgili bilgiler için İnternet sitemizi takip veya kontrol ediniz. Aksi takdir de diğer gizli ziyaretçilerimiz bu süper bilgileri sizler den önce kapabilirler. Sizler de bu durumda pişman olabilirsiniz.

Blog Site Açabilmeniz İçin Google Gmail Hesabı Gereklidir

Google Gmail Kaydol Yazımıza Gitmek İçin Tıklayın!

Yazılı Anlatım

  1. Bu Yazıya Tıklayarak blog site açma sayfasına girin.
  2. Google Hesabınıza Giriş Yapın. Bir Blog oluşturmanız istenecek. Bir Blog Oluşturun;Ücretsiz Blog Site Açmak | Blog Nasıl Açılır? Blogger Hesap Aç, Kaydol
  3. Blog İsmi: Sitenizin İsmi.
  4. Blog Adresi: Sitenizin İnternet adresi demektir. Örneğin; fullbilgi1.blogspot.com
  5. Bunları girdikten sonra Oluştur Butonuna yani düğmesine basın.
  6. Tebrikler Blog Siteniz Oluşturuldu! 😀 .

Bu makalemiz bu kadardı, daha fazla bilgiler veya daha fazla Ücretsiz Blog Site Açmak – Blogger Hesap Aç – Kaydol makalesine benzer makaleleri içeren konular için İnternet sitemizi takip veya kontrol edin. Aksi takdir de diğer gizli ziyaretçilerimiz bu süper bilgileri sizler den önce kapabilirler. Sizler herkesten önce bu bilgileri kapmak yani bizlerden haberdar olmak istiyorsanız hemen yani direkt şimdi bizleri İnternet sitemizi takip veya kontrol edin.

Ücretsiz Blog Site Açmak |  Blog Nasıl Açılır? Blogger Hesap Aç, Kaydol

 

Yorumlar

Free Porn Video