Terazi Burcu Özellikleri Kadın | Kadınlarda Başak Burcunun Özellikleri

 

Zodyak’taki durumu: Yedinci işaret
Süre: 21 Eylül- 20 Ekim
Eleman: Hava
Gezegen: Venüs

Terazi Burcu Özellikleri Kadın | Kadınlarda Başak Burcunun ÖzellikleriTerazi burcundan olan kadınlar, sürekli olarak ilgiye gereksinim duyarlar. Yanlızlıktan hiç hoşlanmazlar, hatta yalnız kalmaktan korkarlar. Çoğunlukla, kendilerine özgü bir çekiciliğe sahip olduklarından, karşı cinsin dikkatini çekerler ve bu yüzden, dikkatli davranmadıklarında, karmaşık durumlara da düşebilirler. Zeki, konuşkan ve taşkındırlar. Bu taşkınlıkları, içtenlikleri yanlış yorumlara da yol açabilir. Kimseyi kırmak istemezler. “Hayır” sözcüğünü sık sık kullanmadıkları için, zaman zaman “kolay” kadın imaj’ verirler. Evlilikte örnek eş olurlar. Kocalarına tümüyle bağlanırlar ve mutlu edebilmek için çaba sarfederler. Başlıca amaçlarından biri, kocalarını her çeşit dert ve sorunlardan uzak tutmak, onlara huzur vermektir. Evin yönetimini tümüyle yüklenirler, erkeğe hiçbir iş bırakmazlar. Bazen bu iyi niyetli davranışlarında aşırıya kaçtıkları da olur. Kocalarına çok bağlı olduklarından özellikle evliliklerinin ilk yıllarında çocuk sahibi olmaktan kaçınırlar. Onları buna iten neden, kendileri ile kocaları arasına başka birinin girmesi endişesidir.

Kocalarını daima ön planda daima tutsalar da, anne olduklarında, çocuklarına, gereken sevgiyi göstermeyi çok iyi bilirler. Zevkli giyinirler, genelde sade renklerden hoşlanırlar. Sade bir giysi ve iyi seçilmiş bir iki takı, terazi burcu kadınlarına en çok yakışan şeylerdir. Giyim kuşamda gösterdikleri ölçü ve dikkati ev işlerinde göstermezler. Dağınık olduklarından değil, dönem dönem değişkenlikleri ve iç huzursuzlukları daha ağır bastığındandır. Terazi burcu kadını; çekici, içtenlikli bir kadındır. Yeteneklerini iyi bilir ve bunları iyi kullanır. Bazen kullanmasına bile gerek kalmaz; görünüşü, kişiliği yeterlidir. İş hayatına yatkındır, bekârlığında çalışır; evlendikten sonra da çalışmakta sakınca görmez. İş hayatı değişiklik olanağı ve alanı sağladığından bir kat daha verimli olabilir. İyi bir memur olabilir, yöneticiliğe kadar yükselebilirler. Bu burçta doğan kadın, dış görünüşüyle hemen dikkati çeker. Güzeldir. Değilse, çekiciliğiyle aynı etkiyi yaratabilir. Dengeli, dürüst, iyi niyetlidir.

 

Sevgiye, aşka çok önem verir. Ama aynı oranda parayı da sever. Şık, pahalı giysilerden, eşyalardan, güzelliğini arttıracak her türlü nesneden hoşlanır. Bunları sağlayabilmek için de çok paraya gereksinimi vardır. Terazi kadını duygularıyla mantığı arasında denge kurar. Böylece hem sevebileceği, hem de kendisine lüks bir yaşam sağlâyabilecek para sahibi bir erkekle evlenir. Onun ilgisini çekecek erkekte, başkalarında olmayan özellikler bulunmalıdır. Sevgi dolu ve bu sevgiyi çeşitli şekillerde gösteren bir erkeğe ihtiyacı vardır. Ayrıca erkeğin zengin olması yetmez. Cömert davranmalı, parayı gerektiği şekilde sarfetmeyi bilmelidir.

Terazi burcunda doğan kadının eşi şık giyinmelidir. Çünkü bu kadın için giyim, ayrı bir konudur. Moda önemli değildir. Kişi, giydiğini yakıştırmalıdır. Terazi kadını giysilerle, renklerle adeta oynar. Ve sonuçta onu daha da çekici gösteren kılıklara bürünür. Aynı şekilde evini süslemekten de hoşlanır. Evinde renklere, temizliğe, uyuma dikkat eder. Tam anlamıyla sevip bağlandığında mükemmel bir eş ve ev kadını olabilir. Kocasını hiçbir toplulukta utandırmaz. Tam tersine gurur duyulacak bir kadındır. Aradığı erkeği bulduğu zaman ömür boyu ona sadık kalacaktır.

 

Yorumlar

Free Porn Video