Telefona Format Atmak Ne İşe Yarar ? Zararlımı, Neler Silinir ?

 

Telefona Format Atmak Ne İşe Yarar ? Zararlımı , Neler Silinir ? ; Telefona format atmak sistemi sıfırlamak demektir. Telefonda zararlı dosyalar yani virüsler varsa format atınca temizlenir. Telefonda sistem ile ilgili bir sorun, arıza veya hata varsa format atınca geçer, çünkü sistem sıfırlanır. Sistem sıfırlanınca telefon fabrika ayarlarına yani telefon ilk aldığınız gibi olur. Telefona format atarken çok dikkatli olmalısınız aksi takdir de telefona ve telefon sistemine zarar verebilirsiniz.

Telefona Format Atmak Zararlımı?

Telefona format atmak sistemi sıfırlamaktır, telefona zarar vermez ama dikkatsizce format atarsanız zarar verir. Nasıl mı: mesela format atma kısmına değil de başka kısma girerseniz telefona zarar verebilirsiniz. Bunun dışında başka bir zararı yoktur. Yapmanız gereken formatı dikkatli bir şekilde atmak olacaktır.

Telefona Format Atınca Neler Silinir?

Telefona Format Atmak Ne İşe Yarar? Zararlımı, Neler Silinir?,telefona format atınca whatsapp konuşmaları silinir mi, telefonu fabrika ayarlarına döndürmek ne işe yarar ,fabrika ayarlarına geri dön şifresi, fabrika ayarlarını sıfırlamak ne işe yarar ,telefona format atma programı ,telefona format atınca güncelleme gidermi, akıllı telefona format atma ,iphone format atmak zararlımı

 

Telefona format attığınız zaman; telefondaki virüsler silinir, kişisel dosyalarınız (yüklediğiniz resim, video, program v.b.) silinir. Telefona format attıktan sonra telefona kayıtlı olan kişi numaraları silinir. Bu nedenle çok sinirlenebilirsiniz. Yapmanız gereken telefondaki numaraları sim karta taşımak olacaktır. Numaraları sim karta taşıdıktan sonra rahatlıkla format atabilirsiniz. Telefona format attıktan sonra telefondaki şifreler ve parolalar silinir. Format attıktan sonra uygulama ve hesaplarınıza tekrar giriş yapmanız gerekir.

 

Yorumlar

Free Porn Video