İnternette Canlı TV Nasıl İzlenir?

İnternette Canlı TV Nasıl İzlenir?

İnternette Canlı TV Nasıl İzlenir?

Son yıllarda gelişen teknolojinin, televizyon izleme alışkanlığını internet ortamına taşıdığı tartışılmaz bir gerçek. Çukur, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve  Kadın gibi reyting rekorları kıran diziler, seyircilerde televizyon izleme isteği uyandırırken, televizyon izleme fırsatı olmayan binlerce kişi takip ettiği dizi ve filmler internet üzerinden Canlı TV sitelerinden takip etmeyi tercih ediyor.

İnternette Canlı TV nasıl izlenir

İnternet kullanımının artması ve televizyon izlemek isteyen kitlenin internete kayması kanalların canlı yayınlarını internete taşımasına sebep oldu. Türksat platformunda yer alan neredeyse bütün kanalların internet siteleri üzerinden canlı yayınlarına ulaşmak mümkün. İsteyen kişiler kanalların sitelerine girerek canlı yayınları izleyebiliyor fakat buradaki en büyük problem kanalın yayın akışı listesine ulaşmak ve farklı bir kanalın canlı yayınına geçiş yapmak zaman aldığı gibi uzun uğraşlar da gerektiriyor. Peki 7/24 canlı yayın yapan tüm kanalların yayınlarını tek bir platformdan izlemek mümkün mü?

Türkiye’nin ilk online yayın platformu canlitv.com, tam 13 yıldır izleyenlerine bu noktada büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Yüzlerce ulusal ve yerel televizyon kanallarının canlı yayınlarını ve yayın akışlarını tek bir noktada buluşturan canlı tv,ayrıca ziyaretçilerine televizyon dünyasından son dakika haberler, kanalların frekans bilgileri ve reyting sonuçları bilgilerini de sunuyor.

İnternette Canlı TV nasıl izlenir

Başta Türkiye olmak üzere, Azerbaycan, Almanya ve bir çok ülkelerin televizyon kanallarının canlı yayınlarını izlemek için canlitv.com sitesini ziyaret edebilir. Kanalların yayın akışı listelerine, frekans ve iletişim bilgilerine tek bir sayfadan ulaşabilirsiniz.

 


16 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.