Adrasan Tekne Turu | Full Bilgi

Adrasan Tekne Turu

Durusu07 Teknesi olarak 1 kişiye yanında bir arkadaşı ile birlikte Suluada tekne günübirlik tekne turu hediye ediyoruz. Çekilişe katılmak Adrasan Tekne turu kazanmak için @adrasankoraykaptan07 hesabını takip etmeniz ve yoruma 3 kişiyi etiketlemeniz gerekiyor. Çekiliş 15 Ağustos 2019 22:00 da yapılacaktır. Çekiliş sonucunda kazanan talihliyi buradan duyuracağız ve eylül ayına kadar dilediği bir tarihte yanında bir kişi ile birlikte gelip ücretsiz olarak turumuza katılabilecektir. Kazanan talihlinin belirttiğimiz şartlara uyması gerekiyor, aksi takdirde hakları yedek talihliye devredilecektir.

Türkiye’nin Maldivleri Suluada’ya ücretsiz tekne turu için hadi buyurun yoruma:)

Adrasan sahilde Koylara ve Suluada’ya tekne turu hizmeti veren çok sayıda tekne mevcut. Hepsi komşularımız ve hepsi bize göre iyi insanlar, ellerinden geldiğince sizlere güzel bir gün geçirmenize çalışıyorlar. Peki bizim farkımız nerede ortaya çıkıyor ?

Öncelikle biz kapasite fazlası misafir asla kabul etmiyoruz. Teknemizin belli bir kapasitesi var ve mümkün olduğunca bu sayının altında kişi le tura çıkıyoruz. Bu bize maddi anlamda daha az kazanma gibi bir duruma yol açsa bile sizin memnuniyet oranınızı kat be kat artırıyor. Tıka basa bir tekne ile mi tüm gün tur yapmak istersiniz yoksa rahat hareket edebildiğiniz bir tekne ile mi ? Bunun ayrıca bir avantajı ise sizlerle rahatça ilgilenebilme imkanı sağlıyor oluşu. Diğer bir avantajı ise özellikle öğlen yemeklerinde sizlerin rahatça ve tadını çıkararak yemek yiyebilecek alan bulmanız ve ek olarak sayının az oluşu sebebiyle yemeklere gösterilen ilginin daha fazla olması, bu sayede sizlere daha lezzetli bir yemek sunabilme imkanını bize sağlıyor oluşu.

Yine gün içinde sizlere sunacağımız ikramların kalitesi otomatik olarak artıyor. Evet belki diğer teknelerden az kazanıyoruz ama uzun vadede sizlerin memnuniyetini kazanmış olmayı daha değerli görüyoruz.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.