Profilo Servis Kartal | Full Bilgi

Profilo Servis Kartal

‘Dayanıklı ev aletleri’ sloganı ile uzun bir zaman önce hayatımıza girmiş olan önemli beyaz eşya markalarından biri olan Profilo her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Tercih edilme konusunda rakiplerini açık ara fark ile geride bırakan bu markanın tüm ürünleri son derece dayanıklı ve bütçe dostu.

İnsanların evlerinin ya da iş yerlerinin demirbaş eşyalarını oluşturan beyaz eşyada tercih edilecek olan markanın kalitesine paralel olarak arıza ya da montaj veya periyodik bakım gibi ihtiyaçlar doğduğunda ise tercih etmeniz gereken özel servis firmaları da büyük bir önem taşımakta.

Bizler faaliyet hayatımıza başladığımız günden beri Profilo Servis olarak Profilo markasına uygun bir biçimde yüksek kalitede özel servis hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Kısa süre içerisinde faaliyet bölgemizde bir numara haline geldik. Bunu da uzman ekibimize, servislerimizin hızlı olmasına, garantili hizmet, her zaman aktif çalışan müşteri destek ekibi gibi unsurlarımıza ve siz değerli Profilo kullanıcılarının kaliteye olan tutkusuna borçluyuz.

Profilo Servis Kartal sizlere 1 yıl garantili hizmet sunmaktadır ve bu konuda da kendi alanında tek olmaya devam etmektedir. 7 gün 24 saat sizler için hazırda bekleyen müşteri hizmetleri ekibimiz de sizler için gece ya da gündüz demeden çalışmakta ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için bünyemizde yer almaktadır. Profilo Servis kaliteli servis hizmetinin tek adresi olmaya devam etmektedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.