Pokemon Go Nedir? Nasıl Oynanır? Oyunu İndir | Hakkında Bilgi

 

Pokemon Go Nedir Nasıl Oynanır Oyunu İndir Hakkında BilgiPokemon Go Nedir,Pokemon go eski zamanların en popüler bir çizgi filmi olarak bilinir. Bu çizgi film herkes tarafından çok sevilir ve hayranlıkla izlenirdi. O kadar güzel bir çizgi film olduğu için herkes bir pokemon yakalamak istemiştir. Yıllar sonra bir Pokemon go oyunu çıktı. Bu oyun akıllı telefonlar ile oynanılır. Sizler bizzat pokemon avına çıkarsınız. Oyun Google harita sayesinde her yere pokemonlar saçar, sizler de bu pokemonları yakalarsınız. Yakaladığınız pokemonları geliştirebilir ve savaşabilirsiniz. En çok sevilen pokemon kahramanı Pikachu olarak bilinmektedir ve yakalanması oldukça zor bir pokemondur. Sizler de bu pokemonu yakalamakta oldukça zorlanacaksınız. Pokemon go çok zevkli bir oyundur tavsiye ederiz.

1Pokemon Go Nasıl Oynanır?

Pokemon Go oyununu indirin, oyunu açın ve pokemon aramaya çıkın. Bir pokemon görürseniz yakalamak için pokemon topunu yaratığın üstüne doğru atın. Pokemon topunu nasıl atacağını bilmeyenler; elinizi pekomon topunun üzerine getirin ve yaratığa doğru topu parmağınızla fırlatın. Pokemon topunuzu ne kadar çok geliştirirseniz o kadar güçlü bir pokemon yaratığına sahip olacaksınız.

Pokemon Go Nasıl İndirilir?

Pokemon go oyununu aşağıdaki yazıya tıklayarak hemen indirebilirsiniz. İndirdikten sonra oyunu açın ve Pokemonları yakalamaya başlayın. Pokemon Go oyununu indiremeyenler yorum atarak belirtsin.

 
Pokemon Go İndirmek İçin Tıklayın!
 

Yorumlar

Free Porn Video