Özel Arçelik Servisi Nasıldır?

 

Özel Arçelik Servisi Nasıldır?Arçelik teknik servis olarak maddi durumları bir kenara bırakıp müşteri memnuniyeti odaklı servis hizmeti sunuyoruz… Sizlere verdiğimiz servis saati dışına çıkmamaya ve sizler ekstra bir süre bekletmemeye özen gösteriyoruz. Bizlerden hizmet almak adına 7 gün 24 saat destek sunan çağrı merkezimizi arayarak gerekli soruları yöneltebilir ve bizlerden servis hizmeti alabilirsiniz. Çağa ayak uydurmak adına online bir platforma da taşındık.

Bu adreste yer alan online servis formunu doldurup bize göndererek de servis hizmeti alabilirsiniz. Gezici ekiplerimiz hızlı olma konusunda diğer firmalara göre bir adım önde.

Bunun yanı sıra acil servis ekiplerimiz de sizlere hizmet sunuyor. Acil servis ekiplerimiz çok acil durumlarda bildirmeniz durumunda hizmetinize koşuyor. Özel Arçelik Servisi firması beyaz eşyalarınızın yanı sıra ankastre ürünler, klimalar ve aklınıza gelebilecek diğer tüm Arçelik marka ürünlerinizde sizlere hizmet sunuyor. Yedek parça işlemlerinde 1 yıl garanti kapsamında yer alan ürünleriniz konusunda da bir ayrıcalığınız var… Garanti kapsamında olan ürününüzde meydana gelebilecek en küçük sorunda bizleri arayıp ücretsiz bakım ve onarım hizmeti alabiliyorsunuz.

 

Firmamız Arçelik markasından tamamen ayrı hareket etmektedir, bizler özel servis hizmeti sunuyoruz ve bu markanın yapılanmasını avucumuzun içi gibi biliyoruz. Eğitimli kadromuz kendini sürekli olarak geliştiriyor ve alanında daha da uzmanlaşmak için çaba harcıyor. Arçelik teknik servisi firması ürününüze zarar verecek ya da onun performansını olumsuz yönde etkileyecek parçalar asla kullanmaz.

Yedek parçalarımız Orijinal Arçelik ürünü parçalarıdır. Bu aşamada 1 yıl garantili ürünlerimiz sizlere sunulmaktadır. Servis sonrası ürünün gerekli tüm analizleri ve işlemleri gerçekleştirilir, müşteriye sorunsuz ve yüksek performanslı bir ürün teslim edilir. Arçelik teknik servisi ile çalışan müşterilerimizin memnuniyetini yine onlartdan dinleyebilirsiniz, dilerseniz bizi ziyaret ederek servis hizmetlerimiz konusunda da detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

Yorumlar

Free Porn Video