Microsoft Kayıt Ol | Ücretsiz Microsoft Hesabı Al | Microsoft Kaydol

 

Microsoft Kayıt Ol Ücretsiz Microsoft Hesabı Al Microsoft KaydolBu makalemiz de microsoft’a nasıl kayıt olunur, microsoft kaydolmak, microsoft hesabı nasıl açılır onu göstereceğim. Evet, bir microsoft hesabı açarsanız aslında bir msn, hotmail hesabı açmış olursunuz. Çünkü bu üç isim (msn, hotmail, microsoft) aynı site, aynı firmadır.  Microsoft sitesi gerçekten çok kaliteli ve popülerdir. Günümüz de gerçekten de çok kişi microsoft yani hotmail hesabı kullanmakta. Peki ne işe yarar bu microsoft hesabı; Microsoft hesabı sayesinde internet de gezinirken gerçekten de çok fazla avantajınız olacaktır. Nasıl mı; mesela bir sosyal medya hesabı açarken bile sizlerden e-posta adresi istenir. Eğer e-posta adresiniz varsa kolaylıkla o İnternet sitesine kayıt yapabilir, üye olabilirsiniz. Ama bir e-posta (e-mail) adresiniz yoksa maalesef o siteye kayıt olamazsınız. Sadece o değil, mesela bir telefon aldığınızda veya bir telefona format attığınız da telefon fabrika ayarlarında olduğu için çoğu uygulamaya giriş yapmanız istenir. Mesela Google Play Store uygulamasından uygulama indire bilmeniz için sizlerden e-posta adresi istenir. Eğer e-posta adresi giremezseniz istediğiniz uygulamaları indiremezsiniz. İşte anlatmak istediklerimiz bunlardı, eğer internet’te kolay gezinmek istiyorsanız kesinlikle ama kesinlikle bir e-posta adresiniz yani hesabınız olmalıdır. E-posta adresiniz yoksa ki sanırım microsoft hesabınız yok diye bu makaleyi okuyorsunuz, korkmayın bu makale sayesinde birazdan bir microsoft hesabı aça bileceksiniz.

Microsoft hesabı kurmak için öncelikle microsoft kayıt sayfasına girmeniz gerekir. Kayıt sayfasına girdikten sonra karşınıza bir kaydolma formu gelecektir. Bu form içerisinde; ad, soyad, oluşturmak istediğiniz e-posta adresi, parola, parolayı tekrar girin, telefon numarası, cinsiyet, ülke.. gibi basit alanları doldurmanız gerekir. Eğer bu basit alanları dolduramazsanız sizlere detaylı olarak başka bir makalede anlatım yapmıştım. O makaleyi aşağıdan bulabilirsiniz. Evet bu kadar kolaydı, sadece bir kayıt formu doldurduk ve bir microsoft hesabımız oldu. Artık hiç bir sorun olmadan kolaylıkla ve güvenli internet’te gezinebilir, kaydolmak istediğiniz sitelere rahatça kayıt olabilirsiniz. Microsoft hesabı açamayanlar bu konuya yorum atarak belirtsinler, onlara özel olarak ücretsiz microsoft hesabı gönderilecektir. Bu makalemiz de bu kadardı, bu konu hakkında daha detaylı bilgiler veya farklı bilgiler için internet sitemizi kontrol veya takip ediniz. Aksi takdir de bu süper bilgilerden mahrum kalabilir, internet’te gezinirken bir sürü sorunla karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu tarz sorunların yaşanmaması için takipte kalın…

Microsoft Hesabı Nasıl Açılır? Microsoft Kaydol

Öncelikle Bu yazıya tıklayarak microsoft hesap oluşturma sayfasına girin. Ücretsiz hesap için karşınıza bir kayıt formu çıkacaktır. Ücretsiz microsoft hesabı için o kayıt formunu kendinize göre doldurun, hesabınız açılacaktır.

 

Microsoft Kayıt Ol | Ücretsiz Microsoft Hesabı Al | Microsoft Kaydol

Not : Hesabınız açılmazsa yorum atın, sizlere iletişim aracılığı ile destek verebiliriz.

 

Yorumlar

Free Porn Video