LoL (League Of Legends) Bedava Kostüm Kazanma Kodları 2022 Güncel

 

Merhaba arkadaşlar, bugün sizler değerli süper lol oyuncularımız için hazırlamış olduğumuz bu süper konu yani makale olan LoL (League Of Legends) Bedava Kostüm Kazanma Kodları 2022 Güncel makalesi hakkında sizlere bazı bilgi ve de bazı bedava lol kodları vereceğim. Öncelikle konuya girmeden önce bazı diğer konulara da göz atmak istiyorum. LoL (League Of Legends) Bedava Kostüm Kazanma Kodları  Güncel makalesi normal bir makale olmakla birlikte süper yani mükemmel endamlı bir sürü bedava kostüm kodları içeren bir eğitici makaledir.

Bazı arkadaşlar neden artık bizlere süper lol bedava hesaplar paylaşmıyorsun diye bizlere mesaj atmış, bizler de bu arkadaşları kırmamak amaçlı bu süper LoL (League Of Legends) Bedava Kostüm Kazanma Kodları makalesini sizler değerli ziyaretçilerimiz için özenle ve düzenle detaylı ve dikkatli bir şekilde sitemiz de bulunan yazarlar ile yayımladık. Daha fazla bilgiler veya daha fazla bu konuya benzer makaleler için İnternet sitemizi takip veya kontrol ediniz. Aksi takdir de diğer gizli ziyaretçilerimiz bu süper bilgileri sizler den önce kapabilirler. Sizler herkesten önce kapmak istiyorsanız bizleri takip veya kontrol edin. Dilerseniz sizler için yazdığımız  LoL (League Of Legends) Bedava Rp Kazanma Kodları 2022 Güncel Yazımızı okuyabilirsiniz.

Bedava Kod Oluşturucu

 

Oluştur düğmesine tıklayın ve bekleyin, sizler için en iyi kod oluşturulur.

Lol Bedava Kod Oluşturucu
Bedava

LoL (League Of Legends) Bedava Kostüm Kazanma Kodları 2022 Güncel

F4S5-ASD8-5582-5G55

HG5G-J57F-88FJ-56G6

NJ6J-7UG4-HH4V-AA4X

55FA-G4SD-HHN4-V55V

GGV5-FA6X-77A5-GBCX

8FF8-ADC5-HFVF-8FFA

VXD5-S5F6-ASCV-54V5

VCXD-BV5F-AZC5-5505

55GS-YFBG-B556-SD31

DF4A-5550-ASD5-523A

2203-0202-FFA5-FHNN

AA85-GFVV-DAXH-F5G4

FAX5-GJJ5-SCC2-F4XC

4V5A-SE6D-GD56-5260

NDNG-HJN5-1002-AS68

D5AA-KV2S-5GD2-5502

XCV8-AS5C-4550-AS66

MKJ5-DFG4-4JJK-5SDC

A885-JJHK-FGSD-SDH8

2600-ASD6-0236-AS52

AXX5-GAS5-GHH4-0215

V5SD-S2CC-2202-AA3V

[indeed-social-locker sm_list=’fb,tw,li,pt’ sm_template=’ism_template_3′ sm_list_align=’horizontal’ sm_display_counts=’false’ sm_display_full_name=’true’ unlock_type=1 locker_template=2 sm_d_text='<h2>ELİMİZDEKİ EN İYİ KOD!</h2><p>Sitemizi aşağıda bulunan düğmelerden paylaşın, şimdi en iyi koda sahip olacaksınız.!</p>’ ism_overlock=’default’ ]

AXXA-XXA5-ASV5-2200

[/indeed-social-locker]

Kesin bedava kod almak istiyorum diyorsanız aşağıdaki yazıyı okuyun! (Hepsini okumazsanız bedava kod alamazsınız)

Öncelikle üst kısımdaki bedava kodları deneyin. Tüm kodları denemenize rağmen hiçbir hesaba sahip olamadıysanız bu biraz da sizin şanssızlığınız olabilir. Merak etmeyin, şansınız olmadan da bizlerden bedava kod alabilirsiniz. Bu bedava kodlar normalde para karşılığında verilir ama bizler sırf siz mutlu olun diye ücretsiz bir şekilde sizlere sunuyoruz. Sitemizi arada bir kontrol edin, yeni kodlar ekliyoruz çünkü. Hem biz yeni kodlar ekliyoruz hem de sizler bizlere kod gönderebiliyorsunuz. Bizlere kullanmadığınız kodları gönderirseniz sayfada paylaşarak kodu olmayan arkadaşlara yardım etmiş olabilirsiniz. Bu çok faydalı bir davranış, tıpkı Kan Bağışı gibi.

1. Bedava kod almak için Yapmanız gereken yukarıdaki tüm bedava kodları denemek.

Bazen bir iki kod denedikten sonra tüm kodlar yanlış sanarsınız ve diğer hiçbir kodu denemeden siteden çıkarsınız. Halbuki ihmal etmeden diğer tüm kodları da denerseniz bir kaç kodu geçin 10-15 hesaba bile sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit, üst kısımdaki şifreleri tek tek deneyen elbet bir kaç tanesi işinize yarayacaktır. Tüm kodları denemene rağmen 1 hesaba bile sahip olamadıysan  aşağıdaki 2. adımı uygulayabilirsiniz.

2. Yapmanız gereken; bedava kod alamadıysan sayfada en az 5 en fazla 30 dakika beklemeniz lazım.

Siz siteye girerken biz sizleri görebiliyoruz. Siz sitede ne yapıyorsunuz, nereye giriyorsunuz, kaç dakikadır sitedesiniz v.s. herşeyi görebiliyoruz. Sitede fazla kalan kullanıcılarımıza özel bedava kodlar veriyoruz. Sizler de bundan faydalanmak istiyorsanız en az beş en fazla 30 dakika bu sayfada beklemeniz lazım. Öyle hiç bişey yapmadan sadece 1, 2, 3, hatta sadece 4 dakika bile beklerseniz bundan faydalanamazsınız. Bundan faydalanabilmeniz için en az 5 en fazla 30 dakika sitede beklemeniz gerekiyor. Bedava kod alma ihtimalinizi daha da çok arttırıp kesin olarak bedava kod almak istiyorsanız 3. adımı uygulayabilirsiniz.

3. Yapmanız gereken; bu sayfayı sosyal medya sitelerinde paylaşmak.

 Bedava kod halen alamadıysanız bu sayfası sosyal medya sitelerinde (facebook, instagram, twitter v.s.) paylaşın. Sayfamızı paylaşan ziyaretçilerimize özel kıyak yapıp en güçlü kodları onlara vermekteyiz. Yani bize faydası olanlara en iyi kodları veriyoruz. Sizler de normal kodtan bıktıysanız veya daha güçlü bir kod istiyorsanız, hırslandıysanız bu sayfayı sosyal medyada paylaşın. Sosyal medyada paylaştıktan sonra yorum olarak sosyal medyada paylaştım yazın. En kısa süre içerisinde elimizdeki en iyi kodları göndereceğiz. Bu adımı da uyguladıysanız aşağıdaki 4. adımı uygulayabilirsiniz.

4. Yapman gereken şey aşağıdaki kısımdan yorum atmak. 

Bedava kod almama ihtimalinizi bitirmek, %100 olarak bedava kod almak istiyorsanız sayfanın aşağı kısmından yorum atın. Yorum atmadıysanız kusura bakmayın ama bedava kod gönderemiyoruz. Kesin olarak bedava kod istiyorsanız yorum atmalısınız, yorum attıktan sonra en kısa süre içerisinde sizlere istediğinizi göndereceğiz. Yorum atarken kısa yorum atmamaya çalışın, uzun yorumları daha iyi değerlendirir ve onlara daha iyi kodlar vermeye çalışıyoruz. Bu sayede herkes hak ettiği hesaba sahip oluyor. Sizler de yorum atarsanız normalin üstünde ücretsiz kod hak eder ve hak ettiğinizi alabilirsiniz.

Not : Sitemizden Almış olduğunuz bedava kodun şifresini lütfen değiştirmeyin. Siz şifreyi değiştirince diğer kullanıcılar şifreler yanlış sanıyor ve bizleri kötüleyip bizlere kötü sözler söyleyebiliyorlar. Sizlere vermiş olduğumuz tüm kodlar yeni ve doğru. Biz kendimizi sizin için yoruyoruz, kod toplamaya çalışıyoruz. Sizler de bunu beğenmeyip kötülüyorsunuz. Bu yaptığınız aslında hoş birşey değil. Lütfen bedava kod aldığınız zaman kodun şifresini değiştirmeyin. Şifreyi değiştirmezseniz o kodu hep birlikte oynayabilirsiniz. Daha güzel olur, sizler de kendi aranızda paylaşmış olursunuz kodları. Bencillik yapıp 10 kod birden alıp hepsinin şifresini değiştiren arkadaşlara diyecek birşey bulamıyorum zaten…

Bedava kod alamadıysan “Bedava kod Alamadım” şeklinde yorum atarsanız, en kısa süre içinde bedava kod gönderilecektir.

 

1 thought on “LoL (League Of Legends) Bedava Kostüm Kazanma Kodları 2022 Güncel”

  1. bedava kod alamadım

    Cevapla

Yorumlar

Free Porn Video