Koç Burcu Özellikleri Kadın | Kadınlarda Koç Burcunun Özellikleri

 

Zodyak’taki yeri: İlk işaret
Süre: 21 Mart’tan 20 Nisan’a
Eleman: Ateş
Gezegen: Merih

Koç Burcu Özellikleri Kadın Kadınlarda Koç Burcunun ÖzellikleriÖzgür bir kişilik sahibidir, ufuklarını genişletmeye daima hazırdır, yeni deneylere açıktır. Zaman zaman huzursuz olur, aklı yeni fikirler, tasarılar ve atılımlarla doludur ve bunlar uyguladığında başarılı olacağından emindir. Her yaptığının doğru, mantıklı ve pratik olduğu kanısındadır. (Her ne kadar öyle olmasa da.) İş alanında çok başarılıdır. Çalışkandır, iyi bir düzenleyicidir, otorite sağlamasını bilir fakat bunu etrafındakileri incitmeden yapar, yaklaşımı sıcak ve anlayışla doludur. Görünürde sert gözükebilir, temelde özveriye açıktır, yardımseverdir. Fakat anlamsız şikayetlerden, küçük oyunlardan hoşlanmaz, açık bir tepki gösterir. Erkeklerin dikkatini çeker, canlılığı ve açık fikirleri ile yaş ve sınıf farkına önem vermez. Koç burcu kadını, erkeği hiçbir zaman yaşına ve çevresine göre değerlendirmez. Atak olduğundan kısa süreli ilişkilere de girebilir. Oysa, aslında, çok daha fazlasını arar ve ister.

Temelde tek bir erkeğin kadınıdır. Onu her açıdan tatmin edebilecek, sevgi, ilgi, dostluk ve anlayış gösterecek bir hayat arkadaşı ister. Bir ilişkinin başında sevecen ve hoştur, fakat karşısındakini derinlemesine tanımadan bağlanmaz. Uygun erkeği bulabilmesi zaman gerektirebilir. Başta olumlu, sonradan olumsuz olan deneyimlere girişebilir. Kimine fazla heyecanlı ve kıskanç, kimine de başına buyruk ve huzursuz görünebilir. İlişki, beklediği sonucu vermeyince aniden yıkılır, umutsuzluğa kapılır. Yine de dayanmasını, kendini toparlamasını bilir, iyimserliği üste gelir.  Koç burcunda doğan kadının en belirgin özelliği canlılığıdır. Enerjik, cesur ve kendisini üstün gören bu kadın, bir hayli çekicidir, dürüsttür, yaşama her yönüyle bağlıdır. Kendi düşünceleri, kararları doğrultusunda hareket eder, aynı zamanda hırslıdır.

 

Maddi değerlere, kariyer ve işinin sahibi olmaya önem verir. istediği noktaya ulaşana kadar tüm gücüyle çalışır. Aklını, enerjisini ve cazibesini kullanarak para, mevki ve ün kazanabilir. Çevresinde dostların toplanmasından, onların ilgisinden hoşlanır. İyi bir arkadaştır. Koç kadını her yönüyle kusursuz olmak ister, şık giyinir. Modayı takip eder. Makyaj, giyim, güzellik konularında deneyimlidir. Kıskançtır. Sevgi onun için önemlidir. Evliliğe saygı duyar. Kişilik sahibi, anlayışlı, kendisinden üstün bir eşe ihtiyacı vardır. Tutkuludur. Yine de karar vermekte güçlük çeker. Ancak para ve mevki hırsı ağır bastığında, ona bütün bunları verebilecek bir evliliği tercih eder. Çocukları sever. Onları bildiği gibi yetiştirir.

 

Yorumlar

Free Porn Video