İstanbul ve Ataşehir’deki Arçelik Servisleri

 

İstanbul ve Ataşehir’deki Arçelik ServisleriAtaşehir Arçelik Servisi olarak, beyaz eşya tamir ve bakımı konusunda siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana hizmet vermeye devam etmekteyiz. Beyaz eşyalar, gündelik hayatımızda sürekli kullandığımız ürünler olup, arızalandıkları zaman hemen bir teknik servis hizmeti veren firmayla iletişime geçeriz. Firmamız, sizlere hem çok hızlı hem de kaliteli servis hizmetleri vermeyi kendine amaç edinmiştir.


Çekmkeöy Arçelik servisi olan firmamız, garantisi olmayan beyaz eşyalarınızın her türlü sorununda sizlerin yanında olup, yaşadığınız arızalarla ilgili firmamızı aradığınızda, personelimiz tarafından arıza ile alakalı kısa bilgiler alınmakta ve randevu verilmektedir. Teknik ekiplerimiz, alınan bu bilgiler doğrultusunda hazırlık yaparak randevuya gitmektedirler. Onarım çalışmalarına başlamadan evvel arızanın kesin tespiti yapılmakta size bilgi verilmektedir. Değişmesi gereken bir parça varsa yine size bilgi verilmekte ve onayınız sonrasında onarım çalışmalarına başlanmaktadır. Kullandığımız yedek parçalar markanın orijinal yedek parçaları olup, garantili olarak değiştirilmektedir. İkinci el, isimsiz veya garantisi olmayan parçalar kesinlikle kullanılmamaktadır.

Onarım çalışmaları bittikten sonra, cihazınıza 1 yıl süreli bakım garantisi ücretsiz olarak firmamız tarafından verilmektedir. Garanti süresi içinde bizden kaynaklanan bir arıza oluşursa, firmamız  ücretsiz olarak servis vermektedir. Firmamız 7 gün 24 saat süreyle aralıksız servis hizmeti vermekte, mesai saatleri dışında ya da tatil günlerinde dahi servis taleplerinize yetişmektedir. Ayrıca, Ataşehir ve çevresinde uyguladığımız gezici servis hizmetlerimizle, ters bir zamanda meydana gelen beyaz eşya arızalarınıza, en yakın gezici servis ekibimiz yönlendirilmekte ve arızaya kısa sürede müdahale edilmektedir.

 

Taşdelen Arçelik servisi olarak, uygun fiyat koşulları ve avantajlarımızla her zaman sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz. Bu sayede garantisi olmayan beyaz eşyalarınızı, tıpkı garantili cihazlar gibi rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Bizi arayın, beyaz eşya arızalarını sorun etmekten kurtulun.

 

Yorumlar

Free Porn Video