İkizler Burcu Özellikleri Kadın | Kadınlarda İkizler Burcunun Özellikleri

 

Zodyak’taki yeri: Üçüncü işaret
Süre: 21 Mayıs- 21 Haziran
Eleman: Hava
Gezegen: Merkür

İkizler Burcu Özellikleri Kadın Kadınlarda İkizler Burcunun ÖzellikleriYalnızlıktan hoşlanmazlar. Heyecanlarını, tutkularını paylaşacak, huzursuzluklarını giderecek bir topluluğu arar ve onsuz edemezler. Canlılıkları ve çekicilikleri ile erkeklerin ilgisini çekerler. ikizler burcundan olan kadınlar heyecanlı, neşeli ve konuşkandırlar. ilgi gösterirler buna karşılık, benzer bir ilgi isterler. Değişikliklerden hoşlanırlar. Renksiz, hareketsiz ve tekdüzeli bir yaşamdan zevk almazlar, giderek tatminsizliğe kapılırlar. Erkeklerin dikkatini çekmek için hiçbir zaman aşırı hareketlerde bulunmazlar. Konuşkandırlar. Hiçbir kötülük, fesatlık düşünmeksizin, bazen de dedikoduya eğilimli olurlar. Onlar için dedikodu daha çok bir eğlence, bir mizah, ince bir nükte kaynağıdır. Meraklıdırlar; her şeyi, herkesi bilmek, tanımak, değerlendirmek isterler ve bu yüzden çok soru sorarlar, kendilerine yöneltilen sorulara da uzun, ayrıntılı şekilde cevap verirler.

İyi niyetlerine rağmen kararsızdırlar, iyilikseverdirler, başkalarına yardım eder, yakınlık gösterirler. ilişkilerinde ölçülüdürler. Sevgilerinde, aşklarında karşıdakilerin görüşüne önem vermezler. Onlar için önemli olan karakter, davranış ve toplumdaki yeridir. İkizler burcu kadınları değişkendirler. Bazen neşeli, umutlu, heyecanlı olurlar, bazen de utangaç, içe kapanık, huysuzdurlar. Her konu ile ilgilenirler, uğraşırlar, her çevrenin insanı olabilirler: Yazar, memur, eğitimci, sporcu. Değişik konularla uğraşır, çok şey yapmak isterler, ama çoğu çalışmalarını düzene sokamazlar, konudan konuya atlarlar. Zamanla içlerinde taşıdıkları huzursuzluktan dolayı, bazen en çok sevdikleri konuyu bile önemsemez olurlar. İkizler burcu kadını, hareketli, dışa dönük, konuşmasıyla herkesi etkileyebilen, zeki ve çekici bir tiptir. Özgürlüğüne düşkündür. Bunu kazanabilmek için de mutlaka bir iş ya da meslek sahibi olacaktır. Zekası ve fırsatlan kolayca değerlendirme yeteneğiyle işinde yükselir. Yaşamın zevklerinden, lüksten dilediğince yararlanmak için para sahibi olmayı ister.

 

Hatta bazen, sevgiyi, duyguları bir yana bırakır ve sırf para için bir evlilik yapabilir. Eğitime, bilgiye önem verir. Olanakları ölçüsünde bilgisini arttırır. Mümkünse bir ya da daha fazla yabancı dil öğrenir. Tekdüze günlük yaşantı bu kadına göre değildir. Değişikliği, seyahatleri sever. Toplum içine karışıp, arkadaşlarla birlikte olmaktan hoşlanır. Duyguları değişkendir. Bir ruh halinden diğerine çabucak geçebilir. En neşeli olduğu anda birden suskunlaşıp içine kapanması, hatta aksileşmesi mümkündür. Genç yaşta aşık olabilir. Ya da aşık olduğunu zanneder. Başarısız bir ilişki, hayal kırıklığına uğramasıyla sonuçlanır. Ancak bu tip kadın iki, üç evlilik yapabilir. Eğer isterse hoşlandığı erkeği çekiciliği ve zekasıyla kendine bağlar. Ama bu erkeğin her yönden ikizler kadınına layık olması gerekir. Evlilikte eşine, çocuklarına, evine bağlıdır. Ama asla “ev kadını” olmayı istemez. işini, mesleğini bırakamaz. Çalışmayı sürdürür.

 

Yorumlar

Free Porn Video