İkizler Burcu Özellikleri Erkek | Erkeklerde İkizler Burcunun Özellikleri

 

Zodyak’taki yeri: Üçüncü işaret
Süre: 21 Mayıs- 21 Haziran
Eleman: Hava
Gezegen: Merkür

İkizler Burcu Özellikleri Erkek | Erkeklerde İkizler Burcunun ÖzellikleriZeki ve heyecanlıdırlar. Önemsiz, sıkıcı, yapıcı olmayan işlerden zevk almazlar. Bu tür işlerle uğraşmak zorunda olduklarında verimliliklerini yitirirler. Faaliyet alanlarını arzu ve eğitimlerine, niteliklerine göre seçtiklerinden zaman zaman üstün bir başarıya da ulaşabilirler. Örneğin sanat ve edebiyat alanlarında. Yapıcı ve kişiliklerini yansıtan uğraşlarda mutlu olurlar. Elde ettikleri sonuçlarla yetinmeyip daha iyisini yapmak, daha ileriye gitmek ihtiyacını duyarlar. İkizler burcundan olan erkekler, kendi yaşamlarına ait kararları kendileri aldıkları gibi, başkalarının yaşamına da bir zevk, bir anlam ve bir değer katarlar: Sorunlardan korkmaz ve onlarla mücadele ederek, çözümlemeye çalışırlar. Etrafındakilerini etkilemekten hoşlanırlar. Geniş bir dost ve arkadaş çevresine sahip olmak isterler. İkizler erkeği ara sıra etki altında tutma huylarının ölçüsünü kaçırırlar. Görüşlerini, fikirlerini adeta, zorla empoze etmeye kalkarlar ve bu yüzden çoğunlukla arkadaşlarını da kaybederler. Böyle bir durumda üzüntüleri sonsuzdur.

Kendilerini haksızlığa uğramış sayarlar ve karşılarına çıkan, kendilerine ilgi ve anlayış gösteren ilk insana hemen bağlanırlar. İkizler burcundan olan erkekler, araştırıcı gözlemci kişiliğe sahiptirler. Kendilerini inceledikleri gibi etraflarındakileri de incelerler. Yakından, derinlemesine tanımak, anlamak isterler. İlginç bir kişiliğe sahiptirler ve bu kişiliklerini paylaşabilecek bir kadın, bir sevgili, bir eş ararlar. Hatta beraberlerinde olan kadın, birçok şeye katlanmak, göz yummak zorunda kalabilir. ikizler burcu erkekleri, huzursuz olduklarından, sık sık değişikliğe ihtiyaç duyarlar ve bu değişiklik ihtiyacı kadın konusunda da geçerli olabilir. Genelde karışık durumlara girerlerse de bunlardan hoşlanmazlar ve kurtulabilmek için her engeli ortadan kaldırmaya hazırdırlar. Bu burcun erkeği de tıpkı kadını gibi canlı, neşeli, konuşkan ve etkileyicidir. Çevresine değişik insanların toplanmasından hoşlanır. Onları inceler, çabucak etkisi altına alır. Evde kapanıp oturmayı sevmez. Tam anlamıyla toplum erkeğidir.

 

Yalnızlıktan nefret eder. Hareketliliği husursuzluğa dönüşür. Sık sık iş değiştirebilir. Kendisine en uygun alanı buluncaya kadar farklı konularda çalışmayı deneyecektir. Parayı biriktirmeyi değil, günlük fanteziler için düşünmeden harcamayı sever. Yurtdışı seyahatler, maceralar ona göredir. Yabancı diller ilgisini çeker. iki ya da daha fazla lisan öğrenebilir. Bütün bu hareketlilik, değişkenlik karşı cinsle olan ilişkilerine de yansır. Aynı anda iki ilişkiye birden girebilir. Karar vermekte güçlük çeker, bir kadına kolayca bağlanamaz. Sevgilisine bugün romantik, sevgi dolu, heyecanlı bir aşık gibi davranır. Ama ertesi gün son derece ilgisiz ve ciddi herhangi bir arkadaştır. ikizler erkeği heyecanlarını, amaçlarını paylaşabileceği bir eş ister. Aynı zamanda bu kadın bilgili, kültürlü, şık, güzel, çağa uyabilen biri olmalıdır. Kıskanç değildir, aynı şekilde, kıskanılmaya da dayanamaz. Baskı altında yaşaması mümkün değildir. Birden fazla evlilik yapabilir.

 

Yorumlar

Free Porn Video