Paspas.org | Full Bilgi

Paspas.org

Evde Oyun Halısı Yapımı

Oyun halıları minnoş bebeklerimizi harekete geçirmek ve onları eğlendirmek amacıyla özel olarak tasarlanmış dinlenmeye yarayan küçük halılardır. Bu alanlar müzikler, oyunlar ve ilgi çekici renkler vesilesiyle bebeğin motor sinir sisteminin gelişimine destek verir. Bununla beraber konsantrasyonu uyarmar ve bebeğin çevresini keşfetmesini sağlar. Oyun halıları, jimnastik halıları ya da aktivite halıları olarak da bilinir. İsimleri ne olursa olsun bu minik alanlar iki ve altı aylık arası bebekler için idealdir.

Oyun halıları minnoş bebekler gelişirken farklı objeleri keşfetmelerini amaçlamaktadır. Bebeğin hisleri ve yetenekleri geliştikçe, oyun halısındaki objelerle olan etkileşimi de değişir. Biroldukça değişik oyun halısı seçeneği mevcuttur. Bunların birçoğu portatiftir ve böylece bir yerden başka bir yere taşınabilir. Bu özellik size herhangi bir odaya veya boş bir alana yerleştirme hatta yanınızda taşıma olanakı sağlar. Günümüzde oyun halıları bebeklere hoş geldin partilerinde en çok rastlanan hediyedir.

Bebeklerin gelişiminde oyun halılarının büyük etkisi olduğu için ve melek annelerimize de bazı kolaylıklar sağladığı için her yenidoğan ve oyun çağındaki çocuklu ve bebekli evde bulunması gereken çok faydalı ve eğlenceli bir oyuncaktır diyebiliriz. Bugün her sitede veya her alışveriş merkezinde derhal derhal her oyuncak markasının da oyun halısı çeşitlerini bulabiliriz. Bu oyun halıları modelleri hakkında bilgi almak, incelemek veya en ucuz oyun halısını bulmak için paspas.Com sitemizi ne olursa olsun incelemenizi öneriyoruz. Evde Oyun Halısı Yapımı hakkında bilgisi olmayan çoğu anne benzer biçimde sizlerin de oyun halısı nedir ne işe yarar? Diye sorduğunuza eminiz.

Mutfak Tezgahında ki Yanık İzi Nasıl Çıkar

Mutfak Tezgahındaki Yanık Ä°zi Nasıl Çıkar ?Mutfak Tezgahındaki yanık izi nasıl çıkar diye soruyorsanız; Kirada oturan bir arkadaşım üzerine sıcak nesne koyulmaması ihtiyaç duyulan tezgah üzerine çaydanlık koyduktan sonrasında üzücü sonuç ile karşılaşmış. Bazı tezgahlar yapı gereği kötü ve ucuz oluyor ve üzerine limon şeklinde kir bırakacak meyveler yahut sıcak hiç bir şey koymaya gelmiyor. Eğer sizinde başınıza böyle bir şey geldiyseniz arkadaşımın denemiş olduğu şeyleri aşağıda sıralıyorum sizlere ;

Cifle ovduktan sonra hiçbir değişiklik yok çünkü yanık izi eğerki başka bir iz ise sizin ki , siz deneyebilirsiniz. Cif de Çamaşır suyu ile aynı şekil hiç bir etki yapmamış. Aseton döküp bekletmiş ve bakmış ki yanık izi rengi birazcık açılmış doğrusu birazcık tesir etmiş. Yağ sökücü de fayda etmemiş. Sonucunda birazcık telle ovmuş ve yanık izi geçmiş telle ovmak son olarak çözüm olmalı çünkü ; tezgahta hasar bırakabilir.

Detaylı Bilgi : https://www.paspas.org


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.