İlerde Nelerin Yaşanacağını Bilebilir miyiz?

İlerde Nelerin Yaşanacağını Bilebilir miyiz?

İlerde Nelerin Yaşanacağını Bilebilir miyiz?Hemen herkes, ileride neler yaşayacağını, başına neler geleceğini, mutlu olup olmayacağını, sağlıklı olup olmayacağını bilmek ister. Bu sebeple, günümüzde kahve falı, tarot falı, el falı gibi gelecekten haber alabileceğimizi düşündüğümüz uygulamalar son derece yaygın olup, gün içerisinde eğlence olarak bile kullanılabilen tekniklerdir. Geleceği bilmenin hiçbir yolu olmadığını ve gelecekten haber verenlerin yalan söylediğine dair iddiada bulunanların aksine, medyum olarak gelecek ile ilgili yorumlar yapma yeteneğine sahip bazı kişilerin olduğu, yadsınamaz bir gerçektir. Medyum, keskin hisleri sayesinde -ki 6. his olarak da bilinir-, gelecekte yaşanacak bir takım olayları bilebilme yetisine sahip kişidir. Öyle ki, kelime kökeni Latinceden gelmekte olan medyum kelimesinin anlamı, aracı olan kişidir. Birlikte çalışılan medyum boyutlar arası aracılık yapar, canlılar arası ve zamanlar arası aracılık yapar ve bizlere gelecekten haberler getirir.

Geçmişten Gelen Yükler

Medyum, yalnızca gelecekten haber veren kişi değil, aynı zamanda geçmişten gelen bilmediğiniz yüklerinizi tespit edebilen, onlarla bağlantı kurabilen ve onlardan kurtulmak adına yapabileceğiniz şeyler, deneyebileceğiniz yollar hakkında yönlendirmelerde bulunabilen kişidir. Aracı dediğimizde, bunun geniş bir anlamı olduğu unutulmamalı, güvenerek kendinizi teslim edebileceğiniz bu özel yetenekli kişilerin yapabilecekleri ve size yaşatabilecekleri deneyimler karşısında şaşkınlığa uğramaya hazır olmalısınız.

Gelecekteki Sırlar

Geçmişte yaşamış, günümüzde yaşanan toplumsal ve büyük olayları henüz o zamanlardan bile haber vermiş bilinen ünlü medyumlar, bugün de, bazı özel kişilerin gelecekten haber verebilmelerinin mümkün olduğunu göstermektedir. Büyük felaketler, toplumsal krizler, doğa olayları, değişimler konularında haber verilebileceği gibi, kişilerin talebine göre, yaşamları boyunca karşılaşacakları sorunlar, aşmaları gereken engeller, o anda içinde bulundukları durumlar ve ilerideki çözümleri konusunda da bilgilendirme yapabilir. Medyum aracılığıyla gelecekten haber almak için, öncelikle o kişi ile aranızdaki enerji akışının olumlu olması gerekir. Bu işi, meslek olarak gören ve ciddiye alan kişilerle yapılan çalışma, size hayal dahi edemeyeceğiniz bir kapı açabilir. Bu sebeple, seansa giderken açık görüşlü ve önyargılardan arınmış olmak önemlidir. Duyacağınız bir takım haberler sizi etkileyecek, yolunuzu çizmenizi sağlayacaktır, dolayısıyla yapılan bu aracılığın, hayatınızda ciddi değişimlere de sebep olabileceğini bilmeniz gerekir. Değişik hayat deneyimlerine açık olmak, hayatınızı güzelleştirir.

Detaylı içerikler www.aslanhoca.com sayfasındadır.


1 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.