En İyi Ücretsiz Antivirüs Programları İndir

 

En İyi Ücretsiz Antivirüs Programları İndirMerhaba arkadaşlar, bugün sizler değerli ziyaretçiler için hazırlamış olduğum bu süper konu yani Antivirüs programları vereceğim. Öncelikle konuya girmeden önce bazı diğer konulara da göz atmak istiyorum. Bazı arkadaşlarımızın bilgisayarları virüs saldırılarından dolayı çökmüş veya virüslü hale gelmiş. Bizler de bu arkadaşlarımıza yardımcı olmak amaçlı bu süper programları sizlere sunduk. Sizler de bu konular hakkında daha fazla sorun veya hatalar alıyorsanız hemen bizim İnternet sitemizi takip veya kontrol edin. Bu Antivirüs programları sayesinde artık sizlerin de bilgisayarı veya akıllı cihazı güvenli bir hale gelecektir. Nası mı bu programlara Antivirüs denmesinin sebebi virüsler ile savaşmalarıdır. Bu savaşları genellikle yani çok büyük ihtimalle Antivirüsler kazanır. İşte sizler de bilgisayarınıza virüs bulaşmasını istemiyorsanız veya bilgisayarınızda ki virüsleri silmek istiyorsanız hemen bu programlardan birini kurun.


Avast Free Antivirus

Türkiye’de bir çok ünlü popüler sitenin tercihi olan bu bedava Antivirüs programı (yazılımı), sistemde bulunan her türlü kötü amaçlı veya sorun çıkaran tehditlere karşı savaşır ve o tehditleri yok eder. Diğer ücretli Antivirüs programlarından bir eksiği olmayan bu program çok fazla kullanıcıya sahiptir ve tercih edilir.

İndir & Gözat

 

Avira Free Antivirus

Bilgisayarınızı her an tehlikeli olabilecek tüm kötü dosyaları, uygulamaları, resimleri, videoları yani kısacası hemen hemen her şeye karşı sizleri korur. Bu program Antivirüs programları arasında uyumlu bir sıralamaya sahiptir ve bir çok kişi tarafından seçilmektedir.

İndir & Gözat


360 Total Security

Bu Antivirüs programı diğer programlar gibidir, ama bu program hem bilgisayarınızı virüslere karşı korur hem de bilgisayarınızın performansını virüslere karşı veya normal olarak geliştirir. Pek çok popüler site tarafından tercih edilmektedir. Ama bu program şu anlık yeni olduğu için kullanıcılarının artacağı tahmin ediliyor.

 

İndir & Gözat


AVG AntiVirus Free

Bu Antivirüs programı bilgisayarınızı çok fazla sayıda gelişmiş koruma yöntemleri ile korur ve sizlerin kişisel bilgilerini olağan üstü bir şekilde gizler. Bu sayede size saldırmak isteyen Hacker’ları ister istemez durdurur. Sizler de bilgisayarınız da bu sayede rahatlarsınız. Bu program diğer ücretli yani para (nakit) ile satılan programlardan farksızdır.

İndir & Gözat

 

Yorumlar

Free Porn Video