En İyi Intro Yapma Programları

 

İlk izlenimin son izlenim olduğu kabul edilen bir inançtır. Çoğu içerik oluşturucu bunu anlar ve videolarının ilk birkaç saniyesinin izleyicileri içeriğin geri kalanını izlemeye zorlamasını sağlamak için bilinçli önlemler alır. Intro oluşturabileceğiniz video editörlerin kullanımı, içeriklerini önden yüklemelerine ve izleyicide bir ilgi yaratmalarına olanak tanır.

Farklı video paylaşım platformlarına binlerce saatlik içeriğin yüklenmesiyle, içerik oluşturucular sürekli olarak yüksek kaliteli giriş yapma araçları arıyorlar. Bu, özellikle kendilerini markalamak için videolardan yararlanan kuruluşlar için geçerli. Yüzlerce intro yapma aracı var ve en iyisini seçmek gerçekten zor. İşleri sizin için kolaylaştırmak için en iyi introları oluşturabileceğiniz video editör araçlarını listeledik.

 

1. FlexClip

FlexClip, YouTube kanalınız için çarpıcı video tanıtımları oluşturmanıza olanak tanıyan profesyonel bir tanıtım oluşturma aracıdır. Kullanımı kolaydır ve aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç ücretsiz şablon vardır. Tek yapmanız gereken uygun bir şablon belirlemek, telifsiz medya kitaplığından öğeler eklemek ve videoyu zevkinize göre özelleştirmek.

Araç size yüksek çözünürlüklü 1080p desteği sağlar. FlexClip, filigran olmadan videolar oluşturmanıza izin veren birkaç ücretsiz düzenleme aracından biridir. Bu aracın en iyi yanı, herhangi bir uygulama indirmenize gerek olmamasıdır. FlexClip, kaydolmanızı bile gerektirmez ve düzenleme yolculuğunuza hemen başlayabilirsiniz.

 

2. IntroCave

YouTube‘da profesyonel oyuncular için yoğun bir rekabet var ve potansiyel takipçileri çekmenin tek yolu göz alıcı bir intro oluşturmak. IntroCave, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda oyun tanıtım şablonu koleksiyonuna sahiptir. Bu araç süslü grafiklerle gelmese de, özel oyun şablonları tüm videolarınız için tanıtımlar oluşturmanıza olanak tanır. IntroCave, bugün piyasadaki diğer herhangi bir intro yapma aracına kıyasla en iyi kişiselleştirme düzeyini sunar.

3. InVideo

Sıfırdan harika bir intro oluşturmak istiyorsanız InVideo video düzenleme programını denemelisiniz. Alternatif olarak, zamanınız kısıtlıysa, intro yapma şablonlarından birini kullanabilirsiniz. InVideo, çok dilli introlar oluşturmanıza olanak tanıyan intro yapma programlarından biridir.

Bu araç, en gelişmiş geçişlerden ve özel efektlerden bazılarına sahiptir ve uygun planlamayla InVideo ile stüdyo kalitesinde introlar oluşturabilirsiniz. Bu aracın bir diğer avantajı da, intronuzda kullanabileceğiniz milyonlarca resim, video klip ve telifsiz müzik dosyasından oluşan bir medya kitaplığına erişebilmenizdir.

4. Animoto

Animoto, yeni kullanıcılara tanıtım oluşturmak için bu aracın kullanımı konusunda rehberlik eden, izlemesi kolay video eğitimlerine sahiptir. Video yapımında yeniyseniz, yolculuğunuza başlamanız için bu ideal bir platformdur. 60’tan fazla orijinal video şablonu bulacaksınız. Ardından intronuz için en uygun olanı belirlemeniz gerekecek.

Daha sonra 16:9 formatı mı yoksa 1:1 formatı mı istediğinize karar verebilirsiniz. Renkleri ve yazı tiplerini değiştirerek bölümleri kişiselleştirebilirsiniz. Animoto ücretli bir araçtır ve aboneliği yıllık 400 dolardan başlar.

5. VEED.IO

Karmaşık video düzenleme yazılımına veda edin ve tek tıkla çevrimiçi video düzenlemeye merhaba deyin. VEED.IO, dünyanın dört bir yanındaki içerik oluşturucular, etkileyiciler ve küçük işletme sahipleri tarafından sosyal medyadaki varlıklarını oluşturan harika görsel içerik üretmek için kullanılır. Herhangi bir yazılım indirmenize gerek yoktur. Ekosistemiyle markanızı tanıtmak, çevrimiçi içeriğinizi birbirine bağlamak ve tutarlı bir video oluşturmak için güçlü intro ve outro klipleri oluşturabilirsiniz.

6. Renderforest

Marka videoları için bir logo introsu oluşturmayı planlayan içerik oluşturucular, Renderforest’ı tercih ediyorlar. Bu araçla kapsamlı bir logo şablonları koleksiyonu alacaksınız ve ardından simgenizi özelleştirebilecek, yükleyebilecek ve şaşırtıcı bir şekilde ortaya çıkarabileceksiniz. Renderforest, en iyi animasyon gösterilerinden bazılarına sahiptir ve basit arayüzü, intro hazırlamanızı hemen tamamlamanızı sağlar.

7. Biteable

Metinleri, filtreleri, animasyonları ve geçişleriyle bir şablonu kişiselleştirmenize izin verecek basit bir intro yapma aracı kullanmak istiyorsanız, Biteable mükemmel bir seçimdir. 8 binden fazla stok video klibine sahiptir ve animasyonlu videolar oluşturmak için en iyi seçeneklerden biridir. Biteable herhangi bir donanım kısıtlaması getirmez ve herhangi bir tarayıcıda kullanabilirsiniz.

8. MotionDen

MotionDen’in hazır temalardan oluşan bir kütüphanesi vardır ve intronuz için en uygun olanı belirlemeniz sadece birkaç dakikanızı alacaktır. Aracın kullanımı son derece basittir ve arka planda, metinlerde veya diğer ayrıntılarda oldukça fazla özelleştirmeye izin verir. MotionDen ile ücretsiz olarak beş adede kadar tanıtım videosu oluşturabilirsiniz. Aracı kullanmak için video başına 9 ABD doları ödemeniz gerekiyor.

9. Filmora Video Editor

Video düzenleme dünyasında bir klasik olan Filmora, intro ve outro oluşturmaya adanmış 100’den fazla şablona sahiptir. Video içeriğinizi zevkinize göre kişiselleştirmek için bölme, kesme ve düzenleme işlevini kullanabilirsiniz. Filmora’nın binden fazla özel efekti vardır ve bu, öne çıkan bir video oluşturmanıza olanak tanır. Filmora aracının ücretsiz bir sürümü ve bununla oluşturulan videolara filigran koyan introlar var.

10. Cinema 4D

Cinema 4D, büyüleyici video içeriği oluşturmanıza olanak tanıyan başka bir gelişmiş video düzenleme aracıdır. Araç, ayrıntılı düzenlemeye odaklanmanıza olanak tanır ve en yeni hareketli grafik özelliklerine sahiptir. İzleyicilerinizin içeriğinize bağlanmasını sağlamak için 3D animasyonlar kullanmak istiyorsanız Cinema 4D sizin için mükemmel bir seçimdir. Cinema 4D, aracı kullanmak için ayda 59.99$ ödemeye karar vermeden önce yararlanabileceğiniz ücretsiz bir deneme sürümüne sahiptir.

11. Placeit

Bir intro oluşturmak ve ardından birden fazla video için ince ayar yapmak isteyen içerik oluşturucular için Placeit ideal seçimdir. Burada önceden ayarlanmış temalara, yazı tiplerine ve resimlere sahipsiniz. Ayrıca, daha sonra diğer videolara uyacak şekilde düzenlenebilecek düzenlenmiş bir introyu kaydetme lüksüne de sahipsiniz. Placeit’in devasa bir medya kütüphanesi vardır ve 2000’den fazla telifsiz müzik parçasına erişebilirsiniz.

İntrolarınıza müzik eklediğinizde, insanların onu markanızla ilişkilendirmeye başladığını anlayın. Bu, marka hatırlanabilirliğini artırır ve özellikle pazarlama videoları için kullanışlıdır. PlaceIt’in tek eksikliği, ücretsiz sürümünün filigranla gelmesi ve ücretli planların indirme başına 39,99 ABD doları olmasıdır.

 

Yorumlar

Free Porn Video