CS:GO Bedava Skin Ve İtem Kazanma Kodları 2022

 

CS:GO Bedava Skin Ve İtem Kazanma Kodları 2022CS:GO Bedava Skin Ve İtem Kazanma Kodları 2022, merhaba oyun severler bugün sizlere süper CS:GO Bedava Skin Kazanma Kodları vereceğim. Öncelikle konuya girmeden önce bazı diğer konulara da göz atmak istiyorum. CS:GO Bedava Skin Kazanma Kodları 2022 makalesi normal bir makale olmakla birlikte süper yani mükemmel endamlı CS:GO Bedava Skin Kazanma Kodları içerir. Bazı arkadaşlarımız neden artık bizlere CS:GO Bedava Skin Kazanma Kodları paylaşmıyorsunuz diye bizlere mesaj atmış. Bizler de bu arkadaşları kırmamak amaçlı süper yani mükemmel endamlı CS:GO Bedava Skin Ve İtem Kazanma Kodları 2022 makalesini paylaştık.

CS:GO Bedava Skin Ve İtem Kazanma Kodları 2022 makalesi hakkında daha fazla bilgiler veya daha fazla bu konuya benzer bedava oyun kodları için İnternet sitemizi takip veya kontrol ediniz. Aksi takdir de diğer ziyaretçilerimiz bu süper bilgileri sizler den önce kapabilirler. Sizler bu süper bilgileri herkesten önce kapmak istiyorsanız bizleri hemen takip edin.

Bedava Kod Oluşturucu

 

Oluştur düğmesine tıklayın ve bekleyin, sizler için en iyi kod oluşturulur.

CS:GO Bedava Kod Oluşturucu
Bedava

Yeni Bedava Steam Hesapları İçin Tıklayın

CS:GO Bedava Skin Ve İtem Kazanma Kodları 2022

ANSR-KGBR-EYRW

3QMB-GFZP-33UC

MSSP-7JZT-PWB5

VSTK-ZJKG-86UB

NUP2-GKA8-HGD8

RXAH-DQ3D-DQ3Z

3XKK-E4PF-BL96

C35T-3E3U-TGLX

466L-KHAY-DKML

N6D9-TV4W-T4XN

M6MV-6KAU-AGF2

U72C-U9MG-J35Y

47GM-3ZQ3-YYDW

L8PD-9VDY-P9KE

49JT-NF52-EM5S

49T4-GKBH-78BF

NAC6-JUDR-JP8H

4B63-WH2K-GABB

6BEU-RYT9-SAUC

4BY8-KA56-BG47

CMY-Q7X8-TX6S

4EZQ-C8GR-3PUJ

4FLR-2AL5-SNP8

3FTW-29CN-58GN

4GTY-E5W9-B58X

KGZH-MWH6-TLSV

4HHT-AJXD-8LV4

AHV6-V995-9FXA

DK4F-49KG-5PUX

4KWZ-WVBT-XPV7

GLLV-ZG5E-8DGE

GNZS-62TM-B6KF

NP7M-QVSA-KFN7

5PLS-7GH3-ELUW

6BEU-RYT9-SAUC

4BY8-KA56-BG47

CMY-Q7X8-TX6S

4EZQ-C8GR-3PUJ

4FLR-2AL5-SNP8

3FTW-29CN-58GN

4GTY-E5W9-B58X

KGZH-MWH6-TLSV

GLLV-ZG5E-8DGE

GNZS-62TM-B6KF

NP7M-QVSA-KFN7

5PLS-7GH3-ELUW

6BEU-RYT9-SAUC

4BY8-KA56-BG47

CEMY-Q7X8-TX6S

6BEU-RYT9-SAUC

G5S4-AKG4-S45G

[indeed-social-locker sm_list=’fb,tw,li,pt’ sm_template=’ism_template_3′ sm_list_align=’horizontal’ sm_display_counts=’false’ sm_display_full_name=’true’ unlock_type=1 locker_template=2 sm_d_text='<h2>ELİMİZDEKİ EN İYİ HESAP!</h2><p>Sitemizi aşağıda bulunan düğmelerden paylaşın, şimdi en iyi hesaba sahip olacaksınız.!</p>’ ism_overlock=’default’ ]

4BY8-KA56-BG47

[/indeed-social-locker]

Kesin bedava kod almak istiyorum diyorsanız aşağıdaki yazıyı okuyun! (Hepsini okumazsanız bedava kod alamazsınız)

Öncelikle üst kısımdaki bedava kodları deneyin. Tüm kodları denemenize rağmen hiçbir hesaba sahip olamadıysanız bu biraz da sizin şanssızlığınız olabilir. Merak etmeyin, şansınız olmadan da bizlerden bedava kod alabilirsiniz. Bu bedava kodlar normalde para karşılığında verilir ama bizler sırf siz mutlu olun diye ücretsiz bir şekilde sizlere sunuyoruz. Sitemizi arada bir kontrol edin, yeni kodlar ekliyoruz çünkü. Hem biz yeni kodlar ekliyoruz hem de sizler bizlere kod gönderebiliyorsunuz. Bizlere kullanmadığınız kodları gönderirseniz sayfada paylaşarak kodu olmayan arkadaşlara yardım etmiş olabilirsiniz. Bu çok faydalı bir davranış, tıpkı Kan Bağışı gibi.

1. Bedava kod almak için Yapmanız gereken yukarıdaki tüm bedava kodları denemek.

Bazen bir iki kod denedikten sonra tüm kodlar yanlış sanarsınız ve diğer hiçbir kodu denemeden siteden çıkarsınız. Halbuki ihmal etmeden diğer tüm kodları da denerseniz bir kaç kodu geçin 10-15 hesaba bile sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit, üst kısımdaki şifreleri tek tek deneyen elbet bir kaç tanesi işinize yarayacaktır. Tüm kodları denemene rağmen 1 hesaba bile sahip olamadıysan  aşağıdaki 2. adımı uygulayabilirsiniz.

2. Yapmanız gereken; bedava kod alamadıysan sayfada en az 5 en fazla 30 dakika beklemeniz lazım.

Siz siteye girerken biz sizleri görebiliyoruz. Siz sitede ne yapıyorsunuz, nereye giriyorsunuz, kaç dakikadır sitedesiniz v.s. herşeyi görebiliyoruz. Sitede fazla kalan kullanıcılarımıza özel bedava kodlar veriyoruz. Sizler de bundan faydalanmak istiyorsanız en az beş en fazla 30 dakika bu sayfada beklemeniz lazım. Öyle hiç bişey yapmadan sadece 1, 2, 3, hatta sadece 4 dakika bile beklerseniz bundan faydalanamazsınız. Bundan faydalanabilmeniz için en az 5 en fazla 30 dakika sitede beklemeniz gerekiyor. Bedava kod alma ihtimalinizi daha da çok arttırıp kesin olarak bedava kod almak istiyorsanız 3. adımı uygulayabilirsiniz.

3. Yapmanız gereken; bu sayfayı sosyal medya sitelerinde paylaşmak.

Bedava kod halen alamadıysanız bu sayfası sosyal medya sitelerinde (facebook, instagram, twitter v.s.) paylaşın. Sayfamızı paylaşan ziyaretçilerimize özel kıyak yapıp en güçlü kodları onlara vermekteyiz. Yani bize faydası olanlara en iyi kodları veriyoruz. Sizler de normal kodtan bıktıysanız veya daha güçlü bir kod istiyorsanız, hırslandıysanız bu sayfayı sosyal medyada paylaşın. Sosyal medyada paylaştıktan sonra yorum olarak sosyal medyada paylaştım yazın. En kısa süre içerisinde elimizdeki en iyi kodları göndereceğiz. Bu adımı da uyguladıysanız aşağıdaki 4. adımı uygulayabilirsiniz.

4. Yapman gereken şey aşağıdaki kısımdan yorum atmak. 

Bedava kod almama ihtimalinizi bitirmek, %100 olarak bedava kod almak istiyorsanız sayfanın aşağı kısmından yorum atın. Yorum atmadıysanız kusura bakmayın ama bedava kod gönderemiyoruz. Kesin olarak bedava kod istiyorsanız yorum atmalısınız, yorum attıktan sonra en kısa süre içerisinde sizlere istediğinizi göndereceğiz. Yorum atarken kısa yorum atmamaya çalışın, uzun yorumları daha iyi değerlendirir ve onlara daha iyi kodlar vermeye çalışıyoruz. Bu sayede herkes hak ettiği hesaba sahip oluyor. Sizler de yorum atarsanız normalin üstünde ücretsiz kod hak eder ve hak ettiğinizi alabilirsiniz.

Not : Sitemizden Almış olduğunuz bedava kodun şifresini lütfen değiştirmeyin. Siz şifreyi değiştirince diğer kullanıcılar şifreler yanlış sanıyor ve bizleri kötüleyip bizlere kötü sözler söyleyebiliyorlar. Sizlere vermiş olduğumuz tüm kodlar yeni ve doğru. Biz kendimizi sizin için yoruyoruz, kod toplamaya çalışıyoruz. Sizler de bunu beğenmeyip kötülüyorsunuz. Bu yaptığınız aslında hoş birşey değil. Lütfen bedava kod aldığınız zaman kodun şifresini değiştirmeyin. Şifreyi değiştirmezseniz o kodu hep birlikte oynayabilirsiniz. Daha güzel olur, sizler de kendi aranızda paylaşmış olursunuz kodları. Bencillik yapıp 10 kod birden alıp hepsinin şifresini değiştiren arkadaşlara diyecek birşey bulamıyorum zaten…

Bedava kod alamadıysan “Bedava kod Alamadım” şeklinde yorum atarsanız, en kısa süre içinde bedava kod gönderilecektir.

 

Yorumlar

Free Porn Video