Burçların Kişisel Özellikleri | Burçların En belirgin Özellikleri Kısaca

 

Koç

Burçların Kişisel Özellikleri | Burçların En belirgin Özellikleri Kısaca

Cesur, korkusuz, atak, sağlam. iradeli, çok hırslı, bencil ve egemendirler. Bu burçtan olanlar gayet bağımsız karakterli, amaçlarına ulaşmadan mücadeleyi bırakmazlar.

Boğa

Korku nedir bilmezler. Tutkularından kolay kolay vazgeçmezler. Birçok dost ve düşman edinirler. Cana yakın, etkileyici, mizah sahibi olurlar.

İkizler

ikizler burcundan olanlar rahat para kazanmasını bilirler, doğuştan iş adamlarıdırlar. Kolay tatmin olmazlar, başkalarında kusur bulmaya meyillidirler. Aşk ilişkilerinde pek düzenli sayılmazlar. Gösterişli ve yüzeyde huyları ile çok canlı görünürler ve toplum tarafından aranırlar.

 

Yengeç

Evlerine, yuvalarına bağlı olurlar. Duygulu ve neşelidirler. Kolay etki altında kalırlar. Sevimli, içtenlikli insanlardır.

Aslan

Bu burçtan olanlar en kötü şartlar altında bile neşelerini kaybetmezler. Daima umutlu olurlar, çok ender olarak kızgınlıklarını belirtirler. Her duruma uymasını bilirler, her işten anlarlar, yatkındırlar. Sanat ve edebiyata meyillidirler, buna karşılık ticaretten pek anlamazlar.

Başak

Telaşsız ve rahat olurlar. Kavgalardan, tartışmalardan kaçırurlar, polemik değildirler. Kendi durumlarına sabırla boyun eğip ihtirasa yönelmezler.

 

Terazi

Dürüst olup kurallara uyarlar. İş hayatında başarılı olurlar fakat kazandıkları parayı hiç düşünmeksizin harcarlar. Eğlenceye düşkünlüklerine rağmen daima dürüst ve güvenilirdirler. idealist bir karaktere sahip olduklarından sevgileri, aşkları rahatça tutkuya dönüşebilir. Pratik olmalarına rağmen zaman zaman düş kurmayı severler. Bu burçtakiler çoğunlukla yazar, mühendis, teknisyen olurlar.

Akrep

Bu burçtan olanlar çabuk kızıp, iğneleyici sözler sarf ederler. Sağlam bir iradeye sahip olurlar ve başkalarına emir vermekten hoşlanırlar. Güç durumda olanlara yardım etmeyi bilirler. Cesurdurlar, zorluklardan kaçınmazlar. Aşırı bir enerjiye sahip olduklarından yanlarında olanları zaman zaman yorarlar.

Yay

Açık havada yaşamayı severler, spordan ve sert oyunlardan hoşlanırlar. Heyecanlı bir karaktere sahip olup açık kalpli, dürüst davranırlar ve insanları aldatmaktan nefret ederler.

Oğlak

Bu burçtan olan insanlardan genelde düşünürler, araştırmacılar, felsefeciler çıkar. Kitapları severler, nazik ve sevimli olurlar. Yüksek, bazen erişilmesi güç olan ideallere, ilkelere inanıp bunları gerçekleştirebilmek için gayret sarf ederler. Ne var ki, biraz kararsız olduklarından, çoğunlukla kuşkulu davranırlar.

Kova

Heyecanlı olup sürekli olarak bir uçtan öbür uca kayarlar. Tüm yaşantıları iniş çıkışlarla doludur. Sezgileri bazen olağanüstü olup mistik yetenek ve eğilimlerden de yararlanırlar. Sevgilerinde güvenilir kişilerdir.

Balık

Anlaşılması zor, zaman zaman değişken kişilerdir. Zeki olmakla beraber bazen bu yeteneklerini kullanamaz hale gelirler. Çabuk heyecanlanırlar, dedikoduya düşkün olurlar. Fazla düzenli ve metodik, yöntem sahibi olmamakla birlikte aile hayatları oldukça düzgündür.

 

Yorumlar

Free Porn Video