Boğa Burcu Özellikleri Kadın | Kadınlarda Boğa Burcunun Özellikleri

 

Zodyak’taki yeri: İkinci işaret
Süre: 21 Nisan- 20 Mayıs
Eleman: Toprak
Gezegen: Venüs

Boğa Burcu Özellikleri Kadın  Kadınlarda Boğa Burcunun ÖzellikleriSistemli olduklarından, örnek bir ev kadını, bir eş ve bir anne olmayı bilirler. Çocuk yapmaktan, hatta çok sayıda çocuk yapmaktan çekinmezler. Onları düzenli bir şekilde yetiştirir ve aralarında ayırım yapmazlar. Borçtan, borçlu olmaktan korkarlar. Bu yüzden daima hesaplıdırlar, yarını düşünürler, rahatı ve huzuru, özellikle parasal huzuru ararlar ve elde edebilmek için çaba sarf ederler. Genelde güçlüklerden kaçınırlar, enerjilerini daha çok kendi yararları için kullanırlar. Bazı durumlarda içe kapanık olurlar ve bu içe kapanıklıkları bencilliğe, tembelliğe, vurdumduymazlığa dönüşebilir. Parasal konularda ölçülü olmaları bazen onları aşırı noktalara da itebilir ve örneğin, bir erkeğe salt parası için bağlanabilirler. Bu tür bir bağlantı olumsuz şekilde sonuçlanır.

Çünkü, tarafların hiçbiri aradığını bulamaz. Bencillik duygusu, para hırsı artınca tatminsizlik de artar ve tatminsizlik, Boğa burcundan olan kadınların, cinsel yaşamını da etkiler. Bu burcun kadını sabırlı, güvenilir ve aynı zamanda kendine güvenen biridir. Sorumluluktan kaçmaz. Sabrı ve dayanıklılığıyla karşısına çıkan güçlükleri yener. Güzelliklere, sanatın çeşitli dallarına düşkündür, Müzik ve resimle ilgilenir. Her tipte insanla kolayca anlaşır. Farklı kişilikler onu şaşırtmaz. Ancak arkadaş seçerken dikkatli davranır. Dostlarına bağlıdır, fedakardır. İmkanları ölçüsünde maddi-manevi yardımcı olmaya çalışır. Sevgi konusunda da tutucu bir yönü vardır. Bir defa aşık olmak ve yaşamı boyunca hep aynı kişiye bağlı kalmak ister.

 

Gerçekten sevdiği ve sevildiği bir beraberlikte, zor şartlara dayanır. Fakat tehlikeli bir nokta; yanlış kişiye de aşık olabilir. Sevgi söz konusu olduğunda mantıklı davranamazsa hata yapabilir. İdeal bir ev kadını ve annedir. Evine, ailesine bağlıdır. Eşine mesleğinde yükselmesi için destek olur. Sevdiği erkeğin verdiği yaşam şartlarını kabullenir, lüksü unutur. Fakat boğa burcu kadını duygusallığıyla birlikte kıskançtır da. Aldatılmaya dayanamaz. Kıskançlığı öfkeye, öfkesi karamsarlığa dönüşebilir. Çocuklarını çok sever. Onları yetiştirirken geleceklerini garantiye almayı da ister. Gerçi hangi anne sevmez ve aynı şeyleri istemez ki?

 

Yorumlar

Free Porn Video