Boğa Burcu Özellikleri Erkek | Erkeklerde Boğa Burcunun Özellikleri

 

Zodyak’taki yeri: İkinci işaret
Süre: 21 Nisan- 20 Mayıs
Eleman: Toprak
Gezegen: Venüs

Boğa Burcu Özellikleri Erkek | Erkeklerde Boğa Burcunun ÖzellikleriVenüs gezegeninin etkisi altında olduklarından, boğa burcu erkekleri sanatsal uğraşılardan, şiirden, müzik ve resimden hoşlanırlar. Ve bu konuların en az birinde yetenek gösterirler. Başlıca özellikleri sağlam karakterleridir. Kendilerine bir amaç seçtiklerinde her çeşit engel ve zorluklara karşı gelerek sonuna dek mücadele edip olumlu bir sonuca ulaşırlar. Çalışma hayatlarında dakik, düzenli ve sistemli olurlar, Bir konuyu seçtiklerinde, benimsediklerinde çoğunluğun yararını hedef olarak tutarlar ve bu çizgide hareket ederler. Ün ve kazanç onlar için ikinci planda kalır. Borçtan kaçarlar ve bu yüzden hesaplarında son derece titiz davranırlar. Buna karşılık her zaman borç vermeye, tüm olanaklarını kullanarak yardım etmeye hazırdırlar. Karakter ve davranış olarak uysal görünürler fakat, zorlandıklarında, birden dikleşmesini bilirler.

Karşı koymaları, direnmeleri şaşırtıcı, zaman zaman şiddetli ve kırıcıdırlar. Gerçekçidirler, hayale pek kapılmazlar. Gerek kendilerini, gerekse etrafındakilerini, aşırı tutku ve heyecanlardan sakınarak, somut ve kendilerine özgü bir ölçüye göre değerlendirirler. Boğa burcundaki erkeklerin duyguları, sevgileri sağlam ve uzun ömürlü olur. Sevdikleri insanlardan kolay kolay kopmazlar ve aşklarını, ilişkilerini tüm güçlüklere karşı sürdürürler. İster başarılı, ister başarısız mutlak ve kesin sonuca ulaşırlar. Duygusal, sevgiye inanan, koruyucu boğa erkeği yaşamın güzelliklerinden zevk almayı iyi bilir. Değerli sanat eserlerini toplamaktan, müzikle, resimle ilgilenmekten hoşlanır. Boğa kadını gibi belirli bir noktaya kadar sabırlı, sakindir.

 

Kolay sinirlenmez. Ama sabrı tükendiğinde kendine hakim olamaz. En çok sevdiği kişiyi bile sözleriyle yaralar. Hatta daha da ileri gider, kızgınlık anında karşısındakini tartaklar. Para konusunda tutumlu ve dengelidir. Gelecek için yatırım yapar. Ailesini ve kendini güvene alır. Cömerttir. Yakınlarını mutlu etmek için para söz konusu olduğunda hiçbir masraftan kaçmaz. Sevdiklerine her şeyin en güzelini, en iyisini vermeye çalışır. İşinde düzenli, dikkatlidir. Metodlu çalışması sayesinde seçtiği konuda mutlaka başarılı olur. Aşka önem verir. Sevgiyi arar, tutkulu, sevgi dolu, anlayışlı bir sevgili ve eştir. Gerçekten aşık olduğunda, o kadından asla vazgeçmez, ayrılmak istemez. Her konuda vericidir. Seçtiği kadının sadece kendisiyle ilgilenmesini ister. Bu ilgiyi bulamadığında kıskanç, şüpheci kişiliği ön plana çıkar.

 

Yorumlar

Free Porn Video