Bilgisayarda Ekran Resmi – Fotoğrafı Nasıl Çekilir ?

 

Merhaba arkadaşlar, bugün sizler değerli ziyaretçilerimiz için hazırlamış olduğumuz bu süper konu yani makale olan Bilgisayarda Ekran Resmi – Fotoğrafı Nasıl Çekilir makalesi hakkında sizlere bazı bilgiler ve Bilgisayarda Ekran Resmi – Fotoğrafı Nasıl Çekilir bir diğer deyişle bilgisayar ekran resmi çekip kaydetmeyi öğreteceğim. öncelikle konuya girmeden önce bazı diğer konulara da göz atmak istiyorum. Bilgisayarda Ekran Resmi – Fotoğrafı Nasıl Çekilir makalesi normal bir makale olmakla birlikte süper yani mükemmel muhteşem endamlı ekran resimleri çekmenizi sağlaya bilecek bir makaledir. Bazı arkadaşlarımız neden artık bizlere ekran resmi çekmeyi öğretmiyorsunuz diye bizlere mesaj atmış. Bizler de bu arkadaşları kırmamak için Bilgisayarda Ekran Resmi – Fotoğrafı Nasıl Çekilir makalesini paylaştık. Daha fazla bilgiler veya daha fazla bu konuya benzer makaleleri içeren konuları ele alan bilgiler için İnternet sitemizi takip veya kontrol ediniz.

Bilgisayarda Ekran Resmi – Fotoğrafı Nasıl Çekilir

Ekran Resmi Yani fotoğrafı çekmek istediğiniz zaman; Klavyeden “Print Screen SysRq” Tuşuna Basın. Bu Tuş klavyelere göre değişebilir;

 

 

 

Tuşa bastıktan Sonra bilgisayar ekranın Fotoğrafını çekmiş olur.

 

Paint İle Kaydetme

Bilgisayardan Paint açılarak Hemen üst taraftan Yapıştır Seçerek Veya Kısaca CTRL + V  Yaparak Ekran Görüntüsü önünüze gelecektir. Ekran resmi yani fotoğrafı üzerinde değişiklikler ve düzenlemeler yapabilirsiniz.

 

İşlem bittikten sonra resmi kolayca kaydedebilirsiniz. Kaydedemeyenler için;

Resimdeki kırmızı kutucukta ki kaydetme işaretine tıklarsanız kaydetmiş olursunuz. Bu şekilde yapamayanlar için Kısaca CTRL + S Yapmaları yeterlidir.

 

Bu makalemiz bu kadardı, daha fazla bilgiler veya daha fazla bu konuya benzer makaleleri ele alan kategoriler içeren bilgiler için İnternet sitemizi takip veya kontrol ediniz. Aksi takdir de gizli hayranlarımız bu süper bilgileri sizler değerli ziyaretçilerimiz den önce kapabilirler. Diğer ziyaretçilerimiz bu süper bilgileri kaparsa sizler bu durumdan rahatsız olabilir ve de pişman olabilirsiniz. Pişman olmamak ve de Bilgisayarda Ekran Resmi – Fotoğrafı Nasıl Çekilir makalesi gibi süper bilgiler içeren makalelerden haberdar olmak için süper endamlı muhteşem olan mükemmel İnternet sitemizi hemen yani direkt şimdi hızlıca takip veya kontrol ediniz.

 

Yorumlar

Free Porn Video