Tanki Online Bedava Çarlar (Hesaplar) 2021

 

Tanki Online Bedava Çarlar (Hesaplar) 2021Tanki Online Bedava Çarlar (Hesaplar) 2021 , Merhaba arkadaşlar, bugün sizler değerli ziyaretçilerimiz için hazırlamış olduğumuz bu süper konu yani makale olan Tanki Online Bedava Çarlar (Hesaplar) 2021 makalesi hakkında sizler değerli ziyaretçilerimize bazı bilgiler ve de Tanki Online Bedava Çarlar (Hesaplar) 2019 vereceğim. Öncelikle konuya girmeden önce bazı diğer konulara da göz atmak istiyorum. Tanki Online Bedava Çarlar (Hesaplar) 2021 makalesi normal bir makale olmakla birlikte süper yani mükemmel endamlı Tanki Online Bedava Çarlar (Hesaplar) 2021 içeren bir makaledir. Bazı arkadaşlarımız neden artık bizlere Tanki Online Bedava Çarlar (Hesaplar) 2021 paylaşmıyorsunuz diye bizlere mesaj atmış. Bizler de bu arkadaşları kırmamak amaçlı süper yani mükemmel endamlı Tanki Online Bedava Çarlar (Hesaplar) makalesini özenle ve düzenle detaylı ve dikkatli bir şekilde özenli ve düzenli ekibimiz ile İnternet sitemiz de güzelce yayımladık. Daha fazla bilgiler veya daha fazla Tanki Online Bedava Çarlar (Hesaplar) 2021 makalesine benzer konular  veya bedava çarlar (hesaplar) için İnternet sitemizi takip veya kontrol ediniz.

Bedava Hesap Oluşturucu

Oluştur düğmesine tıklayın ve bekleyin, sizler için en iyi hesap oluşturulur.

 
Tanki OnlineBedava Hesap Oluşturucu
Bedava
0%
Başlatmak İçin Buraya Tıklayarak Paylaş! Yoksa Hiçbirşey Alamazsın!

Yeni Bedava Çarlar için tıklayın

Tanki Online Bedava Çarlar (Hesaplar) 2021

Tanki Online Bedava Çarlar Hesabın Kullanıcı Adı : sema954

Tanki Online Bedava Çarlar Hesabın Şifresi : 123456789

 

Tanki Online Bedava Çarlar Hesabın Kullanıcı Adı : uzman021

Tanki Online Bedava Çarlar Hesabın Şifresi : 05352145236

 

Tanki Online Bedava Çarlar Hesabın Kullanıcı Adı : panzehir694

Tanki Online Bedava Çarlar Hesabın Şifresi : 05394612253

 

Tanki Online Bedava Çarlar Hesabın Kullanıcı Adı : masteryasuo051

Tanki Online Bedava Çarlar Hesabın Şifresi : 12345678

 

Tanki Online Bedava Çarlar Hesabın Kullanıcı Adı : salih026

Tanki Online Bedava Çarlar Hesabın Şifresi : 35481548436

 

Tanki Online Bedava Çarlar Hesabın Kullanıcı Adı : seher6954

Tanki Online Bedava Çarlar Hesabın Şifresi : seniseviyorum

 

Tanki Online Bedava Çarlar Hesabın Kullanıcı Adı : polatalemdar21

Tanki Online Bedava Çarlar Hesabın Şifresi : memati2121

 

Tanki Online Bedava Çarlar Hesabın Kullanıcı Adı : kunduz212111

Tanki Online Bedava Çarlar Hesabın Şifresi : kundeadam21

 

Tanki Online Bedava Çarlar Hesabın Kullanıcı Adı : galaksy1542

Tanki Online Bedava Çarlar Hesabın Şifresi : muhammed1542

 

Tanki Online Bedava Çarlar Hesabın Kullanıcı Adı : kadirbaba948

Tanki Online Bedava Çarlar Hesabın Şifresi : 05394612578

 

[indeed-social-locker sm_list=’fb,tw,li,pt’ sm_template=’ism_template_3′ sm_list_align=’horizontal’ sm_display_counts=’false’ sm_display_full_name=’true’ unlock_type=1 locker_template=2 sm_d_text='<h2>ELİMİZDEKİ EN İYİ HESAP!</h2><p>Sitemizi aşağıda bulunan düğmelerden paylaşın, şimdi en iyi hesaba sahip olacaksınız.!</p>’ ism_overlock=’default’ ]

Tanki Online Bedava Çarlar Hesabın Kullanıcı Adı : serdar34

Tanki Online Bedava Çarlar Hesabın Şifresi : hakanreyis

[/indeed-social-locker]

 

Kesin bedava çar almak istiyorum diyorsanız aşağıdaki yazıyı okuyun! (Hepsini okumazsanız bedava çar alamazsınız)

Öncelikle üst kısımdaki bedava hesapları deneyin. Tüm hesapları denemenize rağmen hiçbir hesaba sahip olamadıysanız bu biraz da sizin şanssızlığınız olabilir. Merak etmeyin, şansınız olmadan da bizlerden bedava hesap alabilirsiniz. Bu bedava hesaplar normalde para karşılığında verilir ama bizler sırf siz mutlu olun diye ücretsiz bir şekilde sizlere sunuyoruz. Sitemizi arada bir kontrol edin, yeni hesaplar ekliyoruz çünkü. Hem biz yeni hesaplar ekliyoruz hem de sizler bizlere hesap gönderebiliyorsunuz. Bizlere kullanmadığınız hesapları gönderirseniz sayfada paylaşarak hesabı olmayan arkadaşlara yardım etmiş olabilirsiniz. Bu çok faydalı bir davranış, tıpkı Kan Bağışı gibi.

1. Bedava çar almak için Yapmanız gereken yukarıdaki tüm bedava hesapları denemek. 

Bazen bir iki hesap denedikten sonra tüm hesaplar yanlış sanarsınız ve diğer hiçbir hesabı denemeden siteden çıkarsınız. Halbuki ihmal etmeden diğer tüm hesapları da denerseniz bir kaç hesabı geçin 10-15 hesaba bile sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit, üst kısımdaki şifreleri tek tek deneyen elbet bir kaç tanesi işinize yarayacaktır. Tüm hesapları denemene rağmen 1 hesaba bile sahip olamadıysan  aşağıdaki 2. adımı uygulayabilirsiniz.

2. Yapmanız gereken; bedava çar alamadıysan sayfada en az 5 en fazla 30 dakika beklemeniz lazım.

Siz siteye girerken biz sizleri görebiliyoruz. Siz sitede ne yapıyorsunuz, nereye giriyorsunuz, kaç dakikadır sitedesiniz v.s. herşeyi görebiliyoruz. Sitede fazla kalan kullanıcılarımıza özel bedava hesaplar veriyoruz. Sizler de bundan faydalanmak istiyorsanız en az beş en fazla 30 dakika bu sayfada beklemeniz lazım. Öyle hiç bişey yapmadan sadece 1, 2, 3, hatta sadece 4 dakika bile beklerseniz bundan faydalanamazsınız. Bundan faydalanabilmeniz için en az 5 en fazla 30 dakika sitede beklemeniz gerekiyor. Bedava hesap alma ihtimalinizi daha da çok arttırıp kesin olarak bedava hesap almak istiyorsanız 3. adımı uygulayabilirsiniz.

3. Yapmanız gereken; bu sayfayı sosyal medya sitelerinde paylaşmak. 

Bedava hesap halen alamadıysanız bu sayfası sosyal medya sitelerinde (facebook, instagram, twitter v.s.) paylaşın. Sayfamızı paylaşan ziyaretçilerimize özel kıyak yapıp en güçlü hesapları onlara vermekteyiz. Yani bize faydası olanlara en iyi hesapları veriyoruz. Sizler de normal hesaptan bıktıysanız veya daha güçlü bir hesap istiyorsanız, hırslandıysanız bu sayfayı sosyal medyada paylaşın. Sosyal medyada paylaştıktan sonra yorum olarak sosyal medyada paylaştım yazın. En kısa süre içerisinde elimizdeki en iyi hesapları göndereceğiz. Bu adımı da uyguladıysanız aşağıdaki 4. adımı uygulayabilirsiniz.

4. Yapman gereken şey aşağıdaki kısımdan yorum atmak.

 Bedava hesap almama ihtimalinizi bitirmek, %100 olarak bedava hesap almak istiyorsanız sayfanın aşağı kısmından yorum atın. Yorum atmadıysanız kusura bakmayın ama bedava çar gönderemiyoruz. Kesin olarak bedava hesap istiyorsanız yorum atmalısınız, yorum attıktan sonra en kısa süre içerisinde sizlere istediğinizi göndereceğiz. Yorum atarken kısa yorum atmamaya çalışın, uzun yorumları daha iyi değerlendirir ve onlara daha iyi hesaplar vermeye çalışıyoruz. Bu sayede herkes hak ettiği hesaba sahip oluyor. Sizler de yorum atarsanız normalin üstünde ücretsiz hesap hak eder ve hak ettiğinizi alabilirsiniz.

Not : Sitemizden Almış olduğunuz bedava hesabın şifresini lütfen değiştirmeyin. Siz şifreyi değiştirince diğer kullanıcılar şifreler yanlış sanıyor ve bizleri kötüleyip bizlere kötü sözler söyleyebiliyorlar. Sizlere vermiş olduğumuz tüm hesaplar yeni ve doğru. Biz kendimizi sizin için yoruyoruz, hesap toplamaya çalışıyoruz. Sizler de bunu beğenmeyip kötülüyorsunuz. Bu yaptığınız aslında hoş birşey değil. Lütfen bedava çar aldığınız zaman hesabın şifresini değiştirmeyin. Şifreyi değiştirmezseniz o hesabı hep birlikte oynayabilirsiniz. Daha güzel olur, sizler de kendi aranızda paylaşmış olursunuz hesapları. Bencillik yapıp 10 hesap birden alıp hepsinin şifresini değiştiren arkadaşlara diyecek birşey bulamıyorum zaten…

Bedava Çar alamadıysan “Bedava Çar Alamadım” şeklinde yorum atarsanız, en kısa süre içinde bedava çar gönderilecektir.

 

86 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.