Goley Bedava Çarlar (Full Enderli) 2021

 

Merhaba oyun severler, bugün sizlere Goley Bedava Çarlar (Full Enderli) 2021 makalesi hakkında bazı bilgiler ve Goley Bedava Çarlar (Full Enderli) hesapları vereceğim. Öncelikle konuya girmeden önce bazı diğer konulara da göz atmak istiyorum. Bazı arkadaşlarımız bedava çarlar istemişler ama Goley Bedava Çarlar (Full Enderli) 2021 hesapları istemişler neden mi, çünkü; hemen hemen herkes online futbol oyunu olarak goley oynamakta. Bu sebeple herkes kendine göre bir hesap aramakta. Sizlerin aradığı hesap ise tam olarak burada. Bu makalemiz yani yazımız sayesinde artık sizlerinde süper bir Goley Bedava Çarlar (Full Enderli) 2021 hesabı olacak. Bununla da kalmayıp bu hesaplardan çoğunluk pro (profesyonel) hesaplar içermekte. Sizler de hemen bu hesapları kapmak yani elde etmek istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden direkt bu makaledeki hesaplardan birini seçin ve hemen hesap şifresini değiştirin ve yeni hesabınızın keyfini çıkarın. Goley Bedava Çarlar (Full Enderli) 2021 makalemiz bu kadardı, hesapları aşağıdadır güvenli bir şekilde alabilirsiniz.

Bedava Hesap Oluşturucu

Oluştur düğmesine tıklayın ve bekleyin, sizler için en iyi hesap oluşturulur.

 
Goley Bedava Hesap Oluşturucu
Bedava
0%
Başlatmak İçin Buraya Tıklayarak Paylaş! Yoksa Hiçbirşey Alamazsın!

Goley Bedava Çarlar (Full Enderli) 2021

Goley Bedava Çarlar Hesabın Kullanıcı Adı : zagros59

Goley Bedava Çarlar Hesabın Şifresi : 123456

 

Goley Bedava Çarlar Hesabın Kullanıcı Adı : wolfhunt952

Goley Bedava Çarlar Hesabın Şifresi : 123456789

 

Goley Bedava Çarlar Hesabın Kullanıcı Adı : my21messi

Goley Bedava Çarlar Hesabın Şifresi : messicokseksi

 

Goley Bedava Çarlar Hesabın Kullanıcı Adı : casper5154

Goley Bedava Çarlar Hesabın Şifresi : hayalet1521

 

Goley Bedava Çarlar Hesabın Kullanıcı Adı : superquaresma

Goley Bedava Çarlar Hesabın Şifresi : 1234567

 

Goley Bedava Çarlar Hesabın Kullanıcı Adı : mahmut021

Goley Bedava Çarlar Hesabın Şifresi : 05351452362

 

Goley Bedava Çarlar Hesabın Kullanıcı Adı : mirbek956

Goley Bedava Çarlar Hesabın Şifresi : 05361254256

 

Goley Bedava Çarlar Hesabın Kullanıcı Adı : yakisikli025

Goley Bedava Çarlar Hesabın Şifresi : 123456789

 

Goley Bedava Çarlar Hesabın Kullanıcı Adı : sonoyuncu099

Goley Bedava Çarlar Hesabın Şifresi : 05395521426

 

Goley Bedava Çarlar Hesabın Kullanıcı Adı : michaeljackson3

Goley Bedava Çarlar Hesabın Şifresi : 987654321

 

Goley Bedava Çarlar Hesabın Kullanıcı Adı : fullagain021

Goley Bedava Çarlar Hesabın Şifresi : 189524561

 

Goley Bedava Çarlar Hesabın Kullanıcı Adı : allameonline96

Goley Bedava Çarlar Hesabın Şifresi : 123456789

 

 

[indeed-social-locker sm_list=’fb,tw,li,pt’ sm_template=’ism_template_3′ sm_list_align=’horizontal’ sm_display_counts=’false’ sm_display_full_name=’true’ unlock_type=1 locker_template=2 sm_d_text='<h2>ELİMİZDEKİ EN İYİ HESAP!</h2><p>Sitemizi aşağıda bulunan düğmelerden paylaşın, şimdi en iyi hesaba sahip olacaksınız.!</p>’ ism_overlock=’default’ ]

Goley Bedava Çarlar Hesabın Kullanıcı Adı : gameofking263

Goley Bedava Çarlar Hesabın Şifresi : 181652348165

[/indeed-social-locker]

 

Kesin bedava çar almak istiyorum diyorsanız aşağıdaki yazıyı okuyun! (Hepsini okumazsanız bedava çar alamazsınız)

Öncelikle üst kısımdaki bedava hesapları deneyin. Tüm hesapları denemenize rağmen hiçbir hesaba sahip olamadıysanız bu biraz da sizin şanssızlığınız olabilir. Merak etmeyin, şansınız olmadan da bizlerden bedava hesap alabilirsiniz. Bu bedava hesaplar normalde para karşılığında verilir ama bizler sırf siz mutlu olun diye ücretsiz bir şekilde sizlere sunuyoruz. Sitemizi arada bir kontrol edin, yeni hesaplar ekliyoruz çünkü. Hem biz yeni hesaplar ekliyoruz hem de sizler bizlere hesap gönderebiliyorsunuz. Bizlere kullanmadığınız hesapları gönderirseniz sayfada paylaşarak hesabı olmayan arkadaşlara yardım etmiş olabilirsiniz. Bu çok faydalı bir davranış, tıpkı Kan Bağışı gibi.

1. Bedava çar almak için Yapmanız gereken yukarıdaki tüm bedava hesapları denemek. 

Bazen bir iki hesap denedikten sonra tüm hesaplar yanlış sanarsınız ve diğer hiçbir hesabı denemeden siteden çıkarsınız. Halbuki ihmal etmeden diğer tüm hesapları da denerseniz bir kaç hesabı geçin 10-15 hesaba bile sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit, üst kısımdaki şifreleri tek tek deneyen elbet bir kaç tanesi işinize yarayacaktır. Tüm hesapları denemene rağmen 1 hesaba bile sahip olamadıysan  aşağıdaki 2. adımı uygulayabilirsiniz.

2. Yapmanız gereken; bedava çar alamadıysan sayfada en az 5 en fazla 30 dakika beklemeniz lazım.

Siz siteye girerken biz sizleri görebiliyoruz. Siz sitede ne yapıyorsunuz, nereye giriyorsunuz, kaç dakikadır sitedesiniz v.s. herşeyi görebiliyoruz. Sitede fazla kalan kullanıcılarımıza özel bedava hesaplar veriyoruz. Sizler de bundan faydalanmak istiyorsanız en az beş en fazla 30 dakika bu sayfada beklemeniz lazım. Öyle hiç bişey yapmadan sadece 1, 2, 3, hatta sadece 4 dakika bile beklerseniz bundan faydalanamazsınız. Bundan faydalanabilmeniz için en az 5 en fazla 30 dakika sitede beklemeniz gerekiyor. Bedava hesap alma ihtimalinizi daha da çok arttırıp kesin olarak bedava hesap almak istiyorsanız 3. adımı uygulayabilirsiniz.

3. Yapmanız gereken; bu sayfayı sosyal medya sitelerinde paylaşmak. 

Bedava hesap halen alamadıysanız bu sayfası sosyal medya sitelerinde (facebook, instagram, twitter v.s.) paylaşın. Sayfamızı paylaşan ziyaretçilerimize özel kıyak yapıp en güçlü hesapları onlara vermekteyiz. Yani bize faydası olanlara en iyi hesapları veriyoruz. Sizler de normal hesaptan bıktıysanız veya daha güçlü bir hesap istiyorsanız, hırslandıysanız bu sayfayı sosyal medyada paylaşın. Sosyal medyada paylaştıktan sonra yorum olarak sosyal medyada paylaştım yazın. En kısa süre içerisinde elimizdeki en iyi hesapları göndereceğiz. Bu adımı da uyguladıysanız aşağıdaki 4. adımı uygulayabilirsiniz.

4. Yapman gereken şey aşağıdaki kısımdan yorum atmak. 

Bedava hesap almama ihtimalinizi bitirmek, %100 olarak bedava hesap almak istiyorsanız sayfanın aşağı kısmından yorum atın. Yorum atmadıysanız kusura bakmayın ama bedava çar gönderemiyoruz. Kesin olarak bedava hesap istiyorsanız yorum atmalısınız, yorum attıktan sonra en kısa süre içerisinde sizlere istediğinizi göndereceğiz. Yorum atarken kısa yorum atmamaya çalışın, uzun yorumları daha iyi değerlendirir ve onlara daha iyi hesaplar vermeye çalışıyoruz. Bu sayede herkes hak ettiği hesaba sahip oluyor. Sizler de yorum atarsanız normalin üstünde ücretsiz hesap hak eder ve hak ettiğinizi alabilirsiniz.

Not : Sitemizden Almış olduğunuz bedava hesabın şifresini lütfen değiştirmeyin. Siz şifreyi değiştirince diğer kullanıcılar şifreler yanlış sanıyor ve bizleri kötüleyip bizlere kötü sözler söyleyebiliyorlar. Sizlere vermiş olduğumuz tüm hesaplar yeni ve doğru. Biz kendimizi sizin için yoruyoruz, hesap toplamaya çalışıyoruz. Sizler de bunu beğenmeyip kötülüyorsunuz. Bu yaptığınız aslında hoş birşey değil. Lütfen bedava çar aldığınız zaman hesabın şifresini değiştirmeyin. Şifreyi değiştirmezseniz o hesabı hep birlikte oynayabilirsiniz. Daha güzel olur, sizler de kendi aranızda paylaşmış olursunuz hesapları. Bencillik yapıp 10 hesap birden alıp hepsinin şifresini değiştiren arkadaşlara diyecek birşey bulamıyorum zaten…

Bedava Çar alamadıysan “Bedava Çar Alamadım” şeklinde yorum atarsanız, en kısa süre içinde bedava çar gönderilecektir.

 

39 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.