Balık Burcu Özellikleri Kadın | Kadınlarda Balık Burcunun Özellikleri

 

Zodyak’taki yeri: Onikinci işaret
Süre: 21 Şubat- 20 Mart
Eleman: Su
Gezegen: Neptün

Balık Burcu Özellikleri Kadın | Kadınlarda Balık Burcunun ÖzellikleriBalık burcu kadını, aynı burçtaki erkek gibi, çoğunlukla kararsızdır, her ne kadar göstermiyorsa da desteğe gereksinme duyar. Görünüşte canlı, sevimli, çekici ve içtenliklidir. Karşı cinste bir koruma duygusu uyandırır. Aslında aynı burçtan olan erkeklerden daha yeteneklidir, en azından daha pratiktir, fakat bunu her zaman belli etmez. Hayal gücü geniştir ve bu gücünü paylaşabilen erkeklerden hoşlanır. Zeki ve duyarlıdır. iltifat etmesini, ilgi ve yakınlık göstermesini iyi bilir. Kıskançlığa eğilimlidir, ama uç noktalara götürmez, kırıcı olmaz. Kuşkusunu, kaygılarını açık olarak göstermez, ince ve duyarlı davranışlarla, değilse sitemlerle belirtir. Çocukları sever. Onları mutlu edebilmek, kusursuz ve eksiksiz bir şekilde yetiştirebilmek için elinden geleni yapar. Balık burcu kadınının en olumsuz yönü kararsızlığıdır ve bazen, bu kararsızlığının kurbanı da olur. Herkese kulak asar, herkesin dediğini yapmak ister ve sonunda kendini bir kargaşanın içinde bulur. Buhranlı dönemlerinde içine kapanır, içkiye başvurduğu, bunu bir kaçış olarak kullandığı da olur.

Balık burcu kadını para konularında dengesizdir ve bu yüzden borçtan kurtulamaz. Dostlarından, arkadaşlarından kopar. Duyarlıdır ve çoğu kez duygularını dengeleyemez; ilgi ve sevgiyi, sevgiyle aşkı karıştırır. Balık burcu kadını, çalışkan bir kadındır. Canlı ve hareketli bir çevrenin içinde olmayı sever. Yine de, en hareketli çevrede bile, zaman zaman yalnız kaldığı olur. Sanatsal uğraşı olarak oyuncu, dansçı, şarkıcı olabilir. Evlilik yaşamında bile boş zamanlarını yontuculuk, seramik, resim gibi sanatlarla değerlendirin. Bir erkeğe, erkeğin ona vereceği güvene, mutluluğa daima gereksinme duyar. Bu yüzden erkeğini seçen, fakat boş ve olumsuz maceralardan kaçınır. Balık burcunda doğan kadın duygusal, hassas ve iyi niyetlidir. Çok çabuk etkilenebilir. Gerçekten hayal içinde yaşar. Eğer güçlü ve kararlı bir yapısı varsa, bu hayalleri gerçekleştirebilir. Evine, ailesine bağlıdır. Bu kadın sevgiye, sevilmeye ihtiyaç duyar. Sevgisizlik onu yıpratır. Sevildiğinde şefkatli, yumuşak, anlayışlı olan balık kadını, sevgisiz kaldığında aksi, ters, huysuz davranabilir.

 

Baskı altında yaşamaktan hoşlanmaz. Bir erkeği çok sevse bile yine de onun idaresine girmeyi istemeyecektir. Ama herşey istediği gibi giderse, son derece sadık, şefkat dolu bir eş olmaktan zevk duyar. Hayatın güzelliklerinden yararlanmayı ister. Zaten balık kadını oniki burcun güzel kadınlarından biridir. Evi, giysileri, eşyaları ve tabii kendisi güzel olmalıdır. Paraya önem vermez. Duygular her zaman önce gelir. Bu kadının zayıf tarafı kendini aldatmasıdır. Sık sık aşık olur. Kendine hiç uygun olmayan birini tutkuyla sevebilir. Ondaki ters tarafları görmek istemez. Ama gerçekle karşılaştığında tam anlamıyla yıkılır. Ayrıca balık kadını bir hayli kıskançtır. Başka kadınlarda olmayan türlü üstün tarafları olsa ve eşi tarafından çok sevilse bile asla güven duymaz, daima şüphededir. Eğer gerçekten aldatılıyorsa ve bunu anlarsa, bir anda değişik ve tehlikeli bir düşman olur. İntikam almak için her yolu dener.

 

Yorumlar

Free Porn Video