Aslan Burcu Özellikleri Kadın | Kadınlarda Aslan Burcunun Özellikleri

 

Zodyak’taki yeri: Beşinci işaret
Süre: 21 Temmuz- 20 Ağustos
Eleman: Ateş
Gezegen: Güneş

Aslan Burcu Özellikleri Kadın  Kadınlarda Aslan Burcunun ÖzellikleriÇok iyi bir dost, bir arkadaş, bir hayat arkadaşı olmasını bilirler. Gururludurlar ve hayatın iyi tarafların’ severler. İyi giyinirler, mücevherlerden, takılardan hoşlanırlar. Aşırı davranmamakla birlikte, giyim kuşam için para harcamaktan çekinmezler. Cinsel istekleri güçlüdür, fakat frenlemesini, maskelemesini bilirler. Kolay teslim olmazlar, bir nişan, bir evlilik olanağı ya da, en azından, uzun süreli ilişki gibi daima bir garanti ararlar. Tüm tedbirlere rağmen aslan burcu kadınları, fazla hırslı davrandıklarından, iltifatlara güvendiklerinden, yanlış ilişkilere de girebilirler. Bu durumlarda gururları ve kendilerine olan güvenleri sarsılır. Erkeklerle olan ilişkilerinde dikkatli ve dengeli davranmadıkları takdirde yaşamları boyunca bozulan nişanlar, yürümeyen evlilikler, ayrılmalar ve boşanmalarla karşı karşıya gelebilirler. Fazla gururlu olabilirler. Ölçüyü kaçırarak kendilerini herkesten üstün de görebilirler.

İltifatlara düşkün olduklarından yanlış arkadaşlar, dostlar da seçebilirler. Mert, iyi niyetli, yalandan nefret eden aslan kadını dostluğa, dostlarına bağlıdır. Arkadaşları için fedakarlıklar yapar. Sevdiklerini korumak, onlara destek olmak ister. Ama bazen koruma isteği idare etmeye, kontrol altına almaya dönüşebilir. Eli açıktır. Çalışmak, iş, meslek sahibi olmak ister. Seçtiği alanda yükselir. Başarı ve para kazanır. Zaten bu kadın bir hayli masraflıdır. Giyim, makyaj, saç bakamı için inanılmaz derecede müsrif davranabilir. Gösterişli kıyafetlerden hoşlanır. Aynı şekilde hayatı da lüks olmalıdır. Herşeyin en iyisi ona lâyıktır.

 

Karakter sahibi, kültürlü, mert ve özellikle de paralı bir erkekle evlenmek ister. Cimriliğe dayanamaz. Aslan burcu kadını eşine sadık kalır. İki yüzlülüğe, yalana dayanamadığı için, aldatmayı asla aklından geçirmez. Fakat aynı şekilde, birlikte olduğu kişinin de sadık olmasını isteyecektir. Aslan burcunda doğan kadın çocuklarını çok sever. onlar için her türlü fedakârlığı yapar. Mutsuz bir evliliğe bile çocukları uğruna katlanabilir. Çok sevmesine rağmen iradeli yapısıyla çocuklarına da hükmetmek isteyecektir. Ama sonuçta, onların iyi eğitim almış, kendine güvenen insanlar olmaları için hayatı boyunca uğraşacaktır.

 

Yorumlar

Free Porn Video