Aslan Burcu Özellikleri Erkek | Erkeklerde Aslan Burcunun Özellikleri

 

Zodyak’taki yeri: Beşinci işaret
Süre: 21 Temmuz- 20 Ağustos
Eleman: Ateş
Gezegen: Güneş

Aslan Burcu Özellikleri Erkek | Erkeklerde Aslan Burcunun ÖzellikleriAslan burcundan olan erkekler, fiziksel nitelikleri ne olursa olsun, hemen dikkati, ilgiyi çekerler. Çok yönlü olduklarından örnek ve başarılı birer yöneticidirler. Kendi kararlarını kendileri verir. Aldıkları kararları hiç tereddüt etmeden uygularlar. İnsanları iyi tanır ve anlarlar. Açık konuşurlar. Beğendikleri şeyleri hiç çekinmeden, anında belirtirler. Geleneklere bağlı olabilirler, ancak geleceğe bir çocuğun saflığı ile, güvenle bakarlar ve bu yüzden inançla doludurlar. Eli açık olduklarından sevilir ve sayılırlar. Çok çalışkandırlar. Çalışmaktan, başarı elde etmekten yorulmadıkları gibi, başarısızlıkları bile onları yıldıramaz. Adeta tükenmez bir enerjiye sahiptirler. Oysa çalışma yöntemleri pek düzenli değildir ve belirli dönemlere göre hareket ederler. Hızlı bir çalışma döneminden sonra birden dururlar, adeta tembelleşirler ve hiçbir gayret göstermezler.

Bir duraklama, toparlanma dönemi geçirdikten sonra, kendilerini formda hisseder hissetmez, yeniden eyleme geçerler. Aslan burcu erkekleri örnek bir dost olurlar. içtenlikli ve yardımseverdirler. Kusursuz bir koca, iyi bir aile reisi olurlar. Özellikle gururludurlar ve bu gururları, başarılarının veya başarısızlıklannın nedenini oluşturur. Gururlan konusunda çok duyarlıdırlar, çabuk gücenirler ve bu yüzden ızdırap çekerler. Lüksten, gösterişten hoşlanırlar. Cinsel yaşamları sağlıklıdır. Zayıf noktalarından bir tanesi, iltifatı sevmeleridir. İltifatlara hem önem verirler, hem de gururları okşandığı için, inanırlar, inanmak isterler. Aslan burcundan olan bir erkekle ilişkiye giren kadınlar bu zayıf noktayı kavradıklannda yararlanabilirler. Canlı, dışa dönük, neşeli aslan erkeği birçok konuda yeteneklidir. Hangi işe girerse girsin başarı ve para kazanır. Çalışkandır.

 

Cömert bir kişiliği olduğu için kazandığı parayı ailesini mutlu etmek için harcayacaktır. Bu erkek ailesinin her ihtiyacını karşılamayı, onlara rahat, hatta lüks bir yaşantı vermeyi ister. Bu sorumluluğu da tek başına üstlenecektir. Çünkü o “yeteneklidir”, karısının çalışmasını istemez. Aslan burcu erkeği ailenin reisidir ve evde huzurun bozulmaması için aile reisinin dediklerine uymak şarttır. Bu erkek gururludur, övülmekten hoşlanır. Aslında kendini beğenen bir tiptir. Her şey istediği gibi olmadığında aniden sinirlenir. Kızdığı zaman kırıcı sözler söyler ve çevresindekileri bu ağır sözleriyle yaralar. Aslan burcu erkeği rol yapmaktan hoşlanır. Rol yapmak onun için yalan söylemek sayılmaz. Son derece doğaldır. Eli açık, romantik, mert, güçlü karakterli bir sevgilidir. Ya da öyle görünür. Aslan erkeği kıskançtır. Kıskançlığı, hoşlandığı kadının üstüne düşmesini sağlar. Zaten onun eşi, herkesten farklı ve üstün bir kadın olmalıdır. Parlak renklerden, gösterişli giysilerden hoşlanır.

 

Yorumlar

Free Porn Video