Apple Kimliğimi (Şifremi) Unuttum | İcloud Hesap Kurtarma

 

Apple Kimliğimi (Şifremi) Unuttum İcloud Hesap KurtarmaApple kimliğimi unuttum nasıl açabilirim, apple icloud şifremi unuttum ne yapmalıyım nasıl değiştirebilirim, apple kimliğimi unuttum nasıl bulabilirim gibi başlıkların cevaplarını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımızda sizlere Apple Kimliğimi (Şifremi) Unuttum | İcloud Hesap Kurtarma başlığı altında unutulan apple kimliğinin nasıl bulunabileceği hakkında bazı bilgiler vereceğiz. İnsanlık halidir, her olay da olabilir. Bir hesaba şifre koyarsınız aradan zamanlar geçer ve o şifreyi unutursunuz.

İşte o şifrenin nasıl alınabileceğini aşağıda anlattık. Yapmanız gereken apple yardım sayfasından gerekli işlemleri yapmanız. Gerekli işlemleri yaptıktan sonra apple kimliğiniz açılacaktır. İşte bunu yaparken hata alanlar veya tekrar görmek isteyenler için bizler bu işlem hakkında özet bilgi vereceğiz.

Apple (İcloud) Şifremi Unuttum Nasıl Açabilirim?

Öncelikle bu yazıya tıklayarak apple (icloud) hesap kurtarma sayfasına gidin. Karşınıza aşağıdaki resimde olduğu gibi apple hesap kurtarma işlemlerinin olduğu sayfa gelecektir.

 

Apple Kimliğimi (Şifremi) Unuttum | İcloud Hesap Kurtarma

Yukarıdaki resimden de anlaşılacağı gibi kutucuğa apple e-posta (e-mail) adresinizi yazın. Hemen altındaki kutuya ise resimde gördüğünüz harf veya rakamları yazın. Tüm bunları yaptıktan sonra devam düğmesine basın.

 

Hesap şifrenizi sıfırlamak istiyorsanız parolamı sıfırla seçeneğini seçip devam edin.

Bu iki seçenekten birinden devam edin, güvenlik sorularını hatırlıyorsanız o seçenekten devam edip hesabınızı direkt açabilirsiniz. Güvenlik sorularını hatırlamıyorsanız e-posta al seçeneği ile devam edin. E-posta adresinize bir mesaj gelecektir.

Apple Kimliğimi (Şifremi) Unuttum | İcloud Hesap Kurtarma

İşlemler tamamdır. E-posta adresinize gelen mesaj sayesinde hesabınızı artık kurtara bilirsiniz.

 

Yorumlar

Free Porn Video