Agar io Nedir? Nasıl Oynanır? Oyun Taktikleri Nelerdir?

 

Agar io Nedir Nasıl Oynanır Oyun Taktikleri NelerdirHerkese merhabalar, bugün sizler değerli ziyaretçilerimiz için hazırlamış olduğumuz bu süper yani mükemmel endamlı makale olan Agar io Nedir? Nasıl Oynanır? Oyun Taktikleri Nelerdir? makalesi hakkında bazı bilgiler ve de sizlere Agar io Nedir? Nasıl Oynanır? Oyun Taktikleri Nelerdir? bir diğer deyişle Agar io oyunu hakkında bazı bilgiler vereceğim. Bu bilgiler oyun esnasında çok fazla işinize yarayacaktır. Nasıl mı oyun esnasında hangi tuşlara basılacağını hangi taktiklerle oynayacağını bilmeyen arkadaşlar var bizler bu arkadaşları aydınlatmak için bu süper makaleyi oluşturduk. Daha fazla bilgiler veya daha fazla Agar io Nedir? Nasıl Oynanır? Oyun Taktikleri Nelerdir?makalesine benzer makaleler için İnternet sitemizi takip veya kontrol ediniz. Aksi takdir de diğer ziyaretçilerimiz bu bilgileri kaparlar.

Agar io Nedir?

Agar io, kendi İnternet sitesinde oynanılan süper bir oyundur. Bu oyunu sizler Dünyada ki herkesle canlı olarak oynarsınız. Sıralama sayesinde herkes birbirini rakip veya eş olarak görür. Küçük top şeklinde renkli yemler vardır, bu yemleri yerseniz büyürsünüz. Diğer rakiplerinize parça atarak veya ezerek de büyüyebilirsiniz. Bu sayede sıralama da ön sıralara çıkacaksınız.

Agar io Nasıl Oynanır?

Space Tuşu İle Parça Atarsınız

 

W Tuşu İle Yem Atarsınız. (Birini beslemek veya diken patlatmak için)

Agar.io sitesinde olmaz ama diğer Agar sitelerinde E tuşu ile süper hızla yem atarsınız.

Agar io Taktikleri Nelerdir?

Mutlaka bir eşiniz olmalıdır.

 

100 puan olmadan millete Space yani parça atmanızı tavsiye etmeyiz.

Sabırlı olun ve dikkatli dolaşın.

Birinden katlarca büyükseniz hemen ona parça atın, kesinlikle onu yersiniz.

Diğer agar sitelerinde dikenler ile büyüyün.

Agar io Nedir? Nasıl Oynanır? Oyun Taktikleri Nelerdir? makalemiz bu kadardı, daha fazla bilgiler veya daha fazla Agar io Nedir? Nasıl Oynanır? Oyun Taktikleri Nelerdir? makalesine benzer bilgileri içeren kategorilerde bulunan yazıların içerisinde ki bilgiler için İnternet sitemizi takip veya kontrol ediniz. Aksi takdir de gizli hayranlarımız Agar io Nedir? Nasıl Oynanır? Oyun Taktikleri Nelerdir? makalesi gibi süper bilgiler içeren makaleleri sizler den önce kapabilirler.

 

Yorumlar

Free Porn Video